جعفر محمدنژاد اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه به‌صورت نیمه‌سنگین و روان است.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: در حال حاضر در محورهای ساحلی استان شاهد بارش‌های پراکنده باران هستیم و ارتفاعات محور کندوان به‌ صورت مه‌آلود است و رانندگان باید با احتیاط تردد کنند.

وی درباره وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی مازندران، بیان کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه به‌صورت نیمه‌سنگین و روان است و شاهد حجم زیاد خودروها در محورهای استان هستیم.

رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های استان به‌منظور تسهیل در تردد انواع وسایل نقلیه و جلوگیری از بروز گره ترافیکی، اضافه کرد: تردد تریلر، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع اعلام شده است.

این مسوول ادامه داد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۶ تا ساعت پنج بامداد روز پنج‌شنبه هفتم مردادماه امسال از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز چهارشنبه تا ساعت پنج بامداد روز پنج‌شنبه از کرج به مرزن‌آباد به صورت یک‌طرفه است.

محمدنژاد افزود: همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز شنبه ۹ تا ساعت پنج بامداد روز یک‌شنبه ۱۰ مرداد ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز شنبه تا ساعت ۶ روز یک‌شنبه از مرزن‌آباد به کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

وی تأکید کرد: تردد انواع تریلرها و کامیون‌ها از ساعت ۶ تا ۲۲ روزهای چهارشنبه ۶ و شنبه ۹ مرداد ماه امسال از قائم‌شهر به تهران و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه تردد انواع تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمام کامیون‌ها از ساعت ۶ روز چهارشنبه ۶ تا ساعت ۱۲ روز یک‌شنبه ۱۰ مردادماه از این محور ممنوع اعلام شده است.

این مسوول یادآور شد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز شنبه ۹ تا ساعت دو بامداد روز یک‌شنبه ۱۰ مردادماه امسال از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز شنبه تا ساعت دو بامداد روز یک‌شنبه از آب‌اسک به تهران به‌صورت یک‌طرفه است.

محمدنژاد با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، اظهار کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.