محمدتقی عباسپور اظهار داشت: هیچ مسوولی حق ندارد براساس منفعت شخصی و اداری مردم را نگران کند و خدمات خدمتگزاران به نظام و انقلاب را کمرنگ جلوه دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، فرماندار بابل بیان کرد: نمی‌دانم چرا برخی در این شهر تنها به دنبال مسموم کردن فضای شهری و انتقام‌گیری شخصی هستند، اگر با هم مشکل دارید برای رفع و اصلاح مشکل اقدام کنید نه اینکه با انتشار مطالب درون سازمانی با آبرو و حیثیت شهرستان بازی کنید.

عباسپور خاطرنشان کرد: از اعضای شورای شهر و شهردار بابل تقاضا دارم و تاکید می‌کنم از این پس از هرگونه جوسازی در فضای مجازی خودداری کرده و زمینه تکدر خاطر شهروندان را فراهم نکنید چرا که مردم بزرگ‌ترین پشتوانه نظام و انقلاب بوده و مقام معظم رهبری بارها درباره خدمت بی‌منت به مردم سفارش کرده‌اند.

وی ادامه داد: این فکر کاملا اشتباه است که در آستانه انتخابات، احساس کنیم با نشر مطالب درون سازمانی یارگیری می‌کنیم و بر تعداد طرفداران ما افزوده می‌شود حال آنکه مردم طرف ما هستند و آنها خادمان واقعی خود را می‌شناسند.

فرماندار بابل با دعوت همه مسوولان به ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به شهروندان از آنان خواست از هیچ گونه تلاشی برای توسعه و آبادانی شهرستان بابل دریغ نکنند.