دبیر شورای اطلاع‌رسانی مازندران گفت: در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور ۵۰ نفر در سه دستگاه اجرایی مازندران جذب و مشغول به کار می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد مظفری در جمع خبرنگاران از جذب بیش از ۵۰ نفر در سه دستگاه اجرایی سازمان تعزیرات حکومتی، اداره کل دامپزشکی، سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان در این مرحله خبر داد و افزود: ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون برای داوطلبان از روز دوشنبه ۲۸ تیرماه در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور آغاز شده و تا روز یکشنبه سوم مردادماه ۹۵ به صورت اینترنتی ادامه دارد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران افزود: در این آزمون یک کارشناس امور مالی و یک کارشناس فناوری اطلاعات برای سازمان تعزیرات حکومتی استان و ۹ کارشناس حقوقی برای شهرهای ساری، محمودآباد، چالوس، نکا، فریدونکنار، عباس آباد، جویبار و کلاردشت پذیرفته می‌شود.

مظفری افزود: برای اداره کل دامپزشکی استان در این آزمون نیز دو کارشناس امور اداری برای ساری و میاندورود، دو حسابدار برای ساری، یک دامپزشک برای نکا، هشت کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های دامی برای شهرهای آمل، بابل، بابلسر، رامسر، ساری، محمودآباد، نور و نوشهر، ۹ کاردان دامپزشکی برای شهرهای بابل، بابلسر، چالوس، ساری، عباس آباد، فریدونکنار، کلاردشت، گلوگاه، محمود آباد، دو کارشناس آزمایشگاه غذا و دارو و بهداشتی برای ساری، ۶ کارشناس بهداشت دام و فرآورده‌های دامی برای شهرهای بهشهر، جویبار، چالوس، ساری، سوادکوه و گلوگاه و یک کارشناس تحلیلگر سیستم برای ساری پذیرفته می‌شود.

دبیر شورای اطلاع‌رسانی استان، در ادامه به تشریح جزییات استخدام نیرو در سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان پرداخت و گفت: در این سازمان نیز یک نفر کاردان اقدامات تامینی و تربیتی برای آمل، ۶ پزشک عمومی برای ساری، آمل، بابل، بهشهر و نوشهر، یک کارشناس مراقبت امور تامینی و تربیتی برای آمل، یک نفر کارشناس تقریرنویس برای ساری و یک کاردان شبکه برای ساری پذیرفته می‌شوند.

وی اظهار کرد: داوطلبان برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت‌نام، رشته‌های مورد نیاز و مدارک مورد نیاز ثبت‌نام می‌توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

دبیر شورای اطلاع‌رسانی استان مازندران، با اشاره به اینکه سوالات آزمون استخدامی در دو بخش عمومی و تخصصی بر اساس خوشه های شغلی طرح می‌شود، گفت: بر اساس اعلام سازمان سنجش کارت آزمون از روز سه‌شنبه ۱۶ شهریورماه ۹۵ توزیع و آزمون در روز جمعه، ۱۹ شهریورماه برگزار می‌شود.

مظفری در پایان گفت: براساس اعلام سازمان سنجش، دفترچه آزمون استخدامی در رشته‌های علوم پزشکی نیز از روز پنج‌شنبه ۳۱ تیر ماه در سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.