رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی همانند هفته‌های گذشته در روزهای پایانی هفته جاری در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران اعمال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، جعفر محمدنژاد اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی همانند هفته‌های گذشته به‌منظور جلوگیری از بروز ترافیک در روزهای پایانی هفته جاری در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران اعمال می‌شود.

وی ادامه داد: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۳۰ تیر تا ساعت ۲۴ روز جمعه یکم مرداد ماه امسال از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه، سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است، که البته تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه تردد تمامی تریلرها از محور هراز همچنان ممنوع است، اضافه کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ۳۰، پنج‌شنبه ۳۱ تیر و جمعه یکم مرداد ماه امسال از این محور ممنوع اعلام شده است.

محمدنژاد به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کندوان اشاره کرد و افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه یکم تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه دوم مرداد ماه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۳۰ روز جمعه یکم تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه دوم مرداد ماه امسال از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

وی یادآور شد: همچنین تردد تمامی تریلر به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ۳۰ تیر و جمعه یکم مرداد ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

این مسوول درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران، تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای مازندران عادی و روان بوده و مشکل خاصی وجود ندارد.

رئیس پلیس‌راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

محمدنژاد در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.