مدیر گروه تبلیغی حامیان ولایت مازندران گفت: افتتاحیه طرح اوقات فراغت حامیان ولایت ساعت ۱۸ عصر یکشنبه در مصلی بابل برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام حسین حسین‌زاده‌برسمنانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: گروه تبلیغی حامیان ولایت شهرستان بابل با حمایت امام جمعه شهر، آیت الله توکل نماینده مردم بابل در مجلس خبرگان رهبری، سازمان تبلیغات و آموزش و پرورش طرح اوقات فراغت حامیان ولایت را برگزار می کند.

وی گفت: این طرح از ۲۱ تیرماه الی ۵ شهریور ماه سال جاری با ۲۵۰۰ دانش آموز و ۱۰۰ مربی در ۴۵ پایگاه دانش آموزی در بخش ها و شهرهای بابل و ببرنامه های تربیتی، پرورشی، قرآنی، تفریحی، ورزشی و اردویی به همراه جوائز ارزنده برگزار می شود.

حجت‌الاسلام حسین‌زاده‌برسمنانی افزود: به اعتقاد کارشناسان، اردو یک فعالیت مقطعی و فوق برنامه نیست بلکه یک فرآیند آموزشی، پرورشی است که متناظر به اهداف و برنامه های مرتبط با سطح و مقطع تحصیلی دانش آموزان و از اصلی ترین پارامترهای اثرگذار در حوزه جامعه پذیری دانش آموزان می باشد.

وی گفت: بنابراین می توان نتیجه گرفت که اردوهای دانش آموزی در میان دانش آموزان هر مدرسه جایگاه مهمی برای یادگیری و تمرین فعالیت های گروهی و آماده شدن برای مشارکت در جامعه گسترده امروز به شمار می رود.