محمد دانایی بارفروش اولویت برنامه مؤسسه خیریه مهرآرا شمال را بیمه عمر و سرمایه کودکان زیر پوشش برشمرد و ادامه داد: تاکنون ۳۷۵ نفر از این کودکان از بیمه عمر و سرمایه از سوی حامیان خیر برخوردار شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر مؤسسه خیریه مهرآرا شمال اظهار کرد: مؤسسه مهرآرا شمال بابل از سال ۹۲ فعالیت خیرخواهانه خود را آغاز کرده که تاکنون توانسته تعداد ۱۷۰ کودک یتیم را تحت پوشش و به یک‌هزار و ۸۷۰ خانوار خدمات ارائه دهد.

محمد دانایی بارفروش اولویت برنامه مؤسسه را بیمه عمر و سرمایه کودکان زیر پوشش برشمرد و ادامه داد: تاکنون ۳۷۵ نفر از این کودکان از بیمه عمر و سرمایه از سوی حامیان خیر این مؤسسه برخوردار شدند.

وی با اشاره به عملکرد این مؤسسه، گفت: حمایت از کودکان نیازمند و اجرای طرح اکرام ایتام، برگزاری بازارچه‌های خیریه غذا به نفع نیازمندان، برگزاری نمایشگاه‌های صنایع‌ دستی و فروش تولیدات دستی مددجویان، تهیه و توزیع سبد کالا به مددجویان، تهیه بسته آموزشی برای دانش‌آموزان نیازمند در شروع سال تحصیلی، اشتغال‌زایی برای مددجویان به همراه آموزش مهارت و در اختیار گذاشتن امکانات و ابزار لازم، ارائه مشاوره رایگان و معرفی مددجو به بازار کار و برگزاری کلاس‌های تحصیلی رایگان برای دانش‌آموزان نیازمند از جمله اقدامات این مؤسسه است.