کامران اصغری گفت: جشنواره کارآفرینان برتر، میعادگاهی برای گردهم آوردن کارآفرینان است که تجارب موفق خود را با جامعه در میان بگذارند و مشعل و چراغ راهی برای نسل جوان و نوپا باشند.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در جلسه شورای سیاست‌گذاری یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان با تأکید بر اینکه پرداختن به مقوله کارآفرینی از ضرورت اساسی جامعه کنونی است، اظهار کرد: مسلماً کارآفرینان با توجه به خصوصیات ممتاز و برجسته خود قادر هستند در چنین شرایطی منابع لازم برای ایجاد رشد و توسعه در زمینه‌های تولید و منابع انسانی، اشتغال و کسب‌وکار جدید را ایجاد کرده و با نوآوری بر توسعه دامنه محصولات و خدمات بیفزایند.

کامران اصغری با اشاره به جشنواره کارآفرینان برتر، افزود: یکی از برنامه‌های مهم اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به رسالت و وظایف خود، انجام فعالیت‌های بنیادی درباره توسعه و ترویج کارآفرینی است و بدین منظور هر ساله این اداره‌کل با هدف شناسایی کارآفرینان در استان و انتخاب برترین‌ها و معرفی آنان به‌عنوان الگوهای برتر به آحاد جامعه به‌ویژه جوانان، اقدام به برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر می‌کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با تأکید بر اینکه برگزاری این جشنواره می‌تواند زمینه‌های حضور کارآفرینان در جامعه و افزایش سرعت توسعه فرهنگ کارآفرینی را فراهم کند، افزود: این جشنواره، میعادگاهی برای گردهم آوردن کارآفرینان است که تجارب موفق خود را با جامعه در میان بگذارند و مشعل و چراغ راهی برای نسل جوان و نوپا باشند.

وی بیان کرد: از سال ۸۵ تاکنون حدود ۱۰۰ کارآفرین برتر در مازندران در قالب جشنواره‌های کارآفرینان برتر به جامعه معرفی شدند.