سید یحیی رحیم‌صفوی با بیان اینکه تمام سر منشأهای ناامنی فعلی در کشورهای منطقه و اسلامی رژیم صهیونیستی است، خاطر نشان کرد: صهیونیست‌‎ها فتنه‌گر اصلی در تمام کشورهای اسلامی هستند و مانع پیشرفت کشورها می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، مشاور فرماندهی معظم کل قوا در جمع روزه‌داران و راهپیمایان روز قدس مرکز مازندرانبا اعلام درود خداوند بر مدافعان حرم و ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید برومند استان مازندران در سال‌های دفاع مقدس خطاب به مردم مازندران افزود: شما مردم مومن ولایت‌مدار و با فرهنگ استان مازندران همواره در دفاع از اسلام و مقابله با ظالمان پش‌رو و پیش‌گام بوده‌اید.

وی افزود: کشتار مسلمانان ننگ رژیم صهیونیستی است و گروه‌های تروریستی به دنبال تجزیه کشورهای اسلامی هستند و اگر بتوانند می‌خواهند ناامنی را به داخل کشور بکشانند که با شجاعت و رشادت فرزندان برومند و شهدای مدافع حرم تا به حال در مقصد ناامنی ایران محروم مانده‌اند.

‌رحیم‌صفوی با بیان اینکه تمام سر منشأهای ناامنی فعلی در کشورهای منطقه و اسلامی رژیم صهیونیستی است، خاطر نشان کرد: صهیونیست‌‎ها فتنه‌گر اصلی در تمام کشورهای اسلامی هستند و مانع پیشرفت کشورها می‌شوند.

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی به دنبال ارتباط با ترکیه و آل‌سعود هستند، بدین منظور اگر سران ترکیه دست در دست صهیونیست‌ها می‌گذارند موجب تنفر مردم از دولت خود می‌شوند، اضافه کرد: یک صدهزار دلار سلاح از سوی آل‌سعود از آمریکا خریداری شد و بر سر مردم یمن فرود آمد اما یک تیر به سمت صهیونیست‌ها شلیک نشد.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین راهبرد آزادی فلسطین اتحاد مسلمانان است، ادامه داد: صهیونیست‌ها با ایجاد ناامنی در سوریه می‌خواهند بر سر شکست‌های خود در فلسطین سرپوش بگذارند.

صفوی گفت: بسیاری از ملت‌های عربی دست نشانده صهیونیست‌ها هستند، مسلح کردن مردم کرانه باختری وظیفه مسلمانان است و این مسأله کنترل صهیونست را خارج می‌کند.

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پایان خاطر نشان کرد: فلسطین قبل تپنده جهان اسلام بوده، که تنها راه نابودی صهیونیست‌ها اتحاد مسلمانان است.