عباسعلی رضایی با بیان اینکه راه شهدای مدافع حرم تداوم راه شهدای دوران دفاع مقدس است، گفت: باید سبک و سیاق شهدا را ادامه دهیم و در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت غفلت نکنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در یادواره شهدای مدافع حرم حضرت زینب(س) که با حضور خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم استان(والدین، همسران و فرزندان) در لشکر عملیاتی ۲۵ کربلای مازندران در ساری برگزار شد، با اشاره به روحیه بالای خانواده‌های شهدای مدافع حرم، اظهار کرد: روحیه انقلابی، دینی و ولایت‌مداری خانواده‌های مقاوم شهدای مدافع حرم، قابل ستایش و تحسین است.

وی افزود: زمانی که به دیدار خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم می‌رویم والدین بزرگوار آنان کلمه شکرگزاری را بر زبان جاری می‌کنند که بیانگر دلدادگی و وابستگی خاندان مکرم شهدا به اهل بیت و ائمه اطهار(ع) است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران خطاب به خانواده‌های معظم شهدا، تصریح کرد: شما باید به خود ببالید که خانواده شهید هستید و این عظمت و بزرگی را خدا به شما عطا کرده است.

این مسوول ادامه داد: شهدای مدافع حرم هم مدافع میهن و هم مدافع حریم آل‌الله به‌شمار می‌روند.

رضایی با بیان اینکه راه شهدای مدافع حرم تداوم راه شهدای دوران دفاع مقدس است، گفت: باید سبک و سیاق شهدا را ادامه دهیم و در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت غفلت نکنیم.

سردار حمیدرضا رستمیان فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلای مازندران نیز درباره ارزش جهاد و ایثار و حماسه آفرینی شهدای مدافع حرم مازندران در خان‌طومان سوریه مطالبی بیان کرد.

در پایان این مراسم از خانواد‌ه‌های شهدای مدافع حرم مازندران تجلیل شد.