ولی الله نانواکناری صنعت توریست را رکن اساسی توسعه مازندران دانست و گفت: از امکانات و منابع موجود در عرصه گردشگری استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خداوند همه نعمت‌ها را همزمان به مازندران ارزانی داشته و باید از آن به بهترین نحو بهره‌برداری کرد، تصریح کرد: قوانینی که مربوط به اصلاح یا توسعه دارد، مطرح شود تا از امکانات و قابلیت‌های موجود استان بهترین استفاده را ببریم.

نانواکناری به تقویت اطلاع‌رسانی موقعیت‌های گردشگری در استان تأکید کرد و افزود: رونق صنعت گردشگری نیاز به اقدام جهادی دارد و مسوولان این حوزه نمایندگان مجلس را حامی خود بدانند.

وی افزود: با ایجاد زیرساخت لازم و توجه به صنعت گردشگری در سطح استان می‌توانیم بسیاری از مشکلات بیکاری و معیشتی مردم را حل کنیم.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی به ظرفیت گردشگری این دو شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: براساس آمار پلیس‌راه در ایام نوروز امسال، بیشترین ترافیک کشور، در محور بابلسر و فریدونکنار گزارش شد که نشان می‌دهد علاقه سفر در مسافران به این منطقه فراوان است.