حسین نیازآذری با انتقاد از کمرنگ شدن ارزش‌های انقلابی گفت: سازمان‌های فرهنگی نباید از توسعه و بسط تفکرات و ارزش‌های انقلابی غافل بمانند و منفعل عمل کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به تقارن سالروز شهادت حضرت علی علیه السلام و فاجعه هفتم تیر ۱۳۶۰ که در آن آیت‌الله شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش کربلای ایران را ساختند، افزود: شهید مظلوم بهشتی پیرو منش و مظلومیت و عدالت‌خواهی حضرت علی(ع) بود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر می‌خواهیم انقلابی‌گری در کشور پویا و مانا شود شایسته است اندیشه و اهداف شهدای انقلاب همچون دکتر بهشتی زنده نگه داشته شود.

وی با انتقاد از کمرنگ شدن ارزش‌های انقلابی و هجوم به ارزش‌های انقلابی گفت: سازمان‌های فرهنگی نباید از توسعه و بسط تفکرات و ارزش‌های انقلابی غافل بمانند و منفعل عمل کنند.

نیازآذری شهید بهشتی را الگوی کامل یک نیروی تشکیلاتی، انقلابی و عدالت‌خواه دانست و به جوانان توصیه کرد از آرا و اندیشه این چهره متفکر و انقلابی استفاده کنند.

نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی در ادامه از دستگاه قضایی خواست در مبارزه با مفاسد فرهنگی و اقتصادی بیش از پیش مبارزه کند و اجازه ندهد جمهوری اسلامی که خون‌بها و مجاهدت‌‎های شهیدانی چون دکتر بهشتی و یارانش هست به انحراف برود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خدمتگزاری و مردمی بودن را از سفارشات شهید بهشتی و شهدای حزب جمهوری اسلامی برشمرد و یادآور شد: یاد و خاطره شهدای هفتم تیر بر توجه به محرومان که وصیت و مرام حضرت علی(ع) باید همواره مدنظر قرار گیرد.