محمد سعیدی‌کیا بیان داشت:تاکنون بیش از یک‌هزار و 800 مورد پروژه بسیج مستضعفان در استان مازندران راه‌اندازی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس سازمان بسیج مستضعفان در ساری اظهار داشت: تاکنون بیش از یک‌هزار و 800 مورد پروژه در استان راه‌اندازی شده و  می‌توانیم با توجه به اینکه مردم مازندران خلاق و مبتکر هستند خیلی خوب عمل کنند و با همت مسؤولان استانی این کار خوب موفق شده و پیشتاز باشند.

سعیدی‌کیا در مورد وام و تسهیلات اشتغال گفت: در سال 1395  در ابتدای این طرح کسی فکر نمی‌کرد این وام‌ها پرداخت شود ولی خوشبختانه بانک سینا در کمال آرامش و متانت با روان‌سازی و آموزش به پرسنل خود اقدام به انجام این کار کرد و وام با کارمزد 18 درصدی پرداخت می‌کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان تصریح کرد: در کشور 2 هزار و 300 مورد وام برای مسکن محرومان تصویب شد که بیش از هزار و  900 مورد وام پرداخت شد و 900 مورد آن نیز به بهره‌برداری رسید.

وی اظهار کرد: با عملکرد بسیار خوبی که دیده شد امسال سقف وام 20 میلیارد تومانی به 25 میلیارد تومان تبدیل کردیم و  10 میلیارد تومان هم برای پرورش ماهیان خاویاری استان در نظر گرفتیم که اگر این مبلغ جذب شود قول می‌دهیم 10 میلیارد تومان دیگر به این مبالغ اضافه کنیم.

سعیدی کیا خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده ما ترجیح می‌دهیم به‌جای اینکه اعضا برای ما کار کنند پول بدهیم خودشان کار را راه‌اندازی کنند.