سیدیونس حسین عالمی درباره دستگیری یکی از نماینده مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی و فرزندش در ارتباط با اختلال بازار اظهار گفت: خبر دستگیری نماینده مجلس و پسرش کذب است واین نماینده‌ای که اسمش مطرح شده است؛ اصلا فرزند پسر ندارد و این موضوع صحت ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج، دادستان مرکز مازندران در نشست خبری با اشاره به تخلف مالی صورت گرفته در یکی از سازمان‌های شهرداری ساری، گفت: شهردار ساری متهم پرونده تخلف میلیاردی نیست و متهمان مشخص هستند.

وی درباره وضعیت پرونده شهرداری ساری و یکی از سازمان‌های تابعه اظهار کرد: یکی از خبرنگاران مطالبی در ارتباط با پرونده در یکی از سازمان‌های تابعه شهرداری ساری پرسید است که بنده پاسخ دادم، یک پرونده‌ای از ناحیه بازرسی به دادسرای عمومی و انقلاب ارسال شده و در حال رسیدگی است، بنده به دقت پاسخ دادم که گزارش تخلف مالی است که طبیعی بوده و این گزارش تخلف مالی هم شاید متهمان داشته باشد و عنوان اتهام، زمانی مشخص می‌شود که بازپرس تحقیقات لازم را انجام داده باشد.

دادستان مرکز مازندران خاطرنشان کرد: انصاف این است که پرونده‌ای ارسال شده و بدون تعارف در حال رسیدگی هستیم، افراد احضار شدند و در حال بررسی هستیم با این وجود دلیل بر این نمی‌شود که خدمات انجام شده در سطح شهر را نبینیم، اینکه جهت پیکان به طرف اشخاص خاص است صحیح و اخلاقی نیست، متهمان در پرونده مشخص هستند به سوالات بازپرس پاسخ دادند و باید کارشناسی شود و پس از آن جمع‌آوری شده و بنده هم قدم به قدم با بازپرس در ارتباط هستم و اگر نیاز به تحقیقات تکمیلی داشته باشد در دستور کار قرار می‌گیرد، بدون تعارف متهمان این پرونده مشخص هستند، بنده یکی از سایت‌ها را دیدم که اسم افراد را مشخص کردند این اقدام ناپسند است، متهمان مشخص شدند، نیاز به تحقیقات تکمیلی است و باید عناوین اتهامی مشخص شود.

وی افزود: متهمان مشخص هستند و تحت فشار نیستیم و هر کسی که تماس گرفت تقاضای برخورد قانونی را داشت و همه خواستار برخورد قانونی هستند.

حسینی عالمی با اعلام اینکه شهردار ساری خدمات زیادی انجام داده است، گفت: وی که متهم پرونده نیست، اگر ایشان هم تخلفی انجام داده باشد حتما مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.