محسن رضایی با اشاره به اینکه طرح بالادستی شهرداری هیچگاه تدوین نشد، بیان داشت:شهر محمودآباد داری 158 هکتار بافت فرسوده است.

به گزارش خبرگزاری موج، شهردار محمودآباد اظهار داشت: محمودآباد داری 158 هکتار بافت فرسوده است که مشخص می‌کند محمودآباد یک شهر بسیار فرسوده است و همچنین طرح بالادستی شهرداری هیچگاه تدوین نشد و ما داریم آن را بازآفرینی می‌کنیم چون اگر یک سرمایه‌گذار بیاید و بر اساس اصل 20 درصد نتوانیم شهر را گسترش دهیم فرصت سرمایه‌گذاری در شهر را می‌گیریم و فرصت جدیدی ایجاد نکردیم.

رضایی تاکید کرد: این شهر در یک حدی ظرفیت دارد که باید در این شرایط افقی‌سازی کنید و ما در شهرمحمودآباد براساس مجوز استانداری می‌توانیم در دوهزار متر مربع زمین پروانه یک ساختمان پنج طبقه را بدهیم و برای بنای بیشتر باید به کمیسیون‌های مختلف بروند تا بتوانند مجوز اخذ کنند.

وی با بیان اینکه عمده اقتصاد شهر محمودآباد مبتنی بر اقتصاد خدماتی است و در تدوین استراتژی‌های بالادستی و شهری باید توجه ویژه به این حوزه‌ها داشته باشیم.

شهردار محمودآباد با بیان اینکه در حوزه مهم معیشت و گردشگری که همه حوزه‎های شهری ما متاثر از حوزه گردشگری است را یک سر و شکل دیگری خواهد داد، گفت: محمودآباد با داشتن مزیت‎های زیستی فراوان در ساحل و کرانه و همین طور در دشت می‎توانیم بگوئیم یک شهری بی‌نظیر و کم‌نظیر است.

 رضایی درباره سرانه زندگی شهری عنوان کرد: ما بر روی سرانه‌های زندگی شهری در طول مدت حضورمان نگاه ویژه داشته‌ایم چون سرانه زندگی مثل سرانه فضای سبز، محیط زیست و معیشت و حوزه‎های دیگر که ما را به سمتی می‌برد که شهر متفاوت‌تری داشته باشیم و ساحل یک سرانه بسیار خوبی برای ارائه خدمات به گردشگران است که ما در همه این حوزه‎ها برنامه داشتیم.

این مسوول افزود: شهردار باید بیاید و در حوزه مالی شفاف‌سازی کند و به شهروندان اعلام کند و غوغاسازی نکند اگر خواستیم فردی را قضاوت کنیم نباید بر اساس خلق و خوی خودمان پیش ببریم بلکه با شاخص‌ها قضاوت کنیم و در طی 30 ماه شهرداری چمستان و محمودآباد و دوره جدید 9 ماهه در اینجا یک روز حقوق معوق پرسنل نداشتیم و می‌شود.

محسن رضایی گفت: به یک مدیر اجازه دفاع دهیم من 9 ماه سکوت کردم و حرفی از عملکردم نزدم اما رفتاری می‌شود که انگار ما هیچ عملی انجام ندادیم و پروژه عمرانی بخش کوچکی از عملکرد شهرداری بود و ما نباید برای آیندگان بدهکاری به جا بگذاریم.