بهمن معین‌پور بابیان اینکه منظر شهری قائم‌شهر جالب نیست، گفت:سازمان سیما و منظر شهری در شهرداری تاسیس می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، شهردار قائم شهر با اشاره به اینکه حوزه خدمات به شهروندان وظیفه ذاتی شهرداری است، گفت: منظر شهری قائم‌شهر جالب نیست و به همین منظور  بزودی سازمان سیمامنظر شهری در شهرداری تأسیس خواهدشد.

معین پور در خصوص کارخانه نساجی شماره یک، اظهار داشت: نساجی و فرآورده‌های آن در مأموریت‌های نساجی نمی‌گنجد اما در مقطعی که خریدکارخانه نساجی توسط شهرداری صورت گرفت بطور حتم دلایل خاص خودش را داشت.

شهردار قائم شهر ادامه داد: بر اساس مصوبه شورای شهر و با شروط شهرداری و مدیریت شهری، در مرحله نهایی واگذاری کارخانه نساجی با همان برند هستیم و بر اساس قرارداد، کارخانه نساجی باید از مرکز شهر خارج و با همان برند اما پویاتر به کارش ادامه دهد.

وی با بیان اینکه همه مأموریت‌های شهرداری، عملیاتی است، گفت: احداث چهار زیرگذر، از جمله پروژه‌های عملیاتی شهرداری است.

بهمن معین‌پور، در خصوص پارک‌جنگلی تلار، عنوان کرد: ساماندهی این پارک با ۱۶۰ هکتار، زوم ۹۰ درصد حفاظتی و ۱۰ درصدگردشگری یکی دیگر از مأموریت‌های عملیاتی شهرداری است که چون این پروژه در سنوات گذشته برای دوره ۱۰ ساله در اختیار شهرداری بود، رغبت سرمایه‌گذاران کم می‌شد که با ۳۰ ساله کردن این دوره، بزودی شاهد سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی و گردشگری پارک جنگلی تلار خواهیم بود.