یک فعال سیاسی و اجتماعی گفت:برخی از مسوولین ناتوانی مدیریتی خود را به گردن نظام و مردم نیاندازند.

به گزارش خبرگزاری موج، علی بابایی کارنامی در گفت و گویی با اشاره به اینکه نگذاریم نظام قربانی بی کفایتی برخی ها شود، افزود:برخی از مسوولین بی عرضگی و ناتوانی مدیریتی خود را به گردن نظام و مردم نیاندازند.

این فعال سیاسی اظهار داشت: آنچه کشور را در برابر بسیاری از فشار‌ها مقاوم ساخته، جایگاه ویژه‌ای است که برای نقش مردم قائل شده است.

 وی گفت: جایگاهی که گاهی به واسطه عملکرد برخی کارگزاران با چالش‌های مهمی روبه‌رو است؛ و به همین واسطه است که امروز شاهد عدم بسط مفهوم مردمسالاری در حوزه‌های فرهنگی، رسانه‌ای و اقتصادی هستیم که عاملی اثرگذار در تحقق ناقص مردمسالاری سیاسی نیز هست.

این فعال سیاسی و اجتماعی گفت: از مصادیق آن نیز روی کار آمدن مجلسی است که بیشتر شبیه باشگاه احزاب است تا خانه ملت و شاید بیراه نباشد اگر بی‌اهمیتی مسوولین دو قوه دیگر به امر مهم پاسخگویی و اقناع مردم را نتیجه چنینن عملکرد‌هایی در نماد مردمسالاری کشور بدانیم.

وی با اشاره به سخنان چند روز اخیر حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در جمع دانشجویان مبنی براینکه  انقلابی گری به معنای «مشی صحیح، عاقلانه، شجاعانه و پرانگیزه» فقط در بستر نظام اسلامی معنادار و امکان پذیر است، گفت: برخی ها بی عرضگی و ناتوانی مدیریتی خود را به گردن نظام و مردم می اندازند.

بابایی کارنامی بیان کرد:اگر در حوزه اقتصاد و مشکلات اجتماعی دولت اهتمام خود را به سیاست‌های اعلامی از سوی رهبری معظم انقلاب داشت ما امروز در این حوزه‌ها مشکلات کمتری داشتیم.

این فعال سیاسی و اجتماعی گفت:حجم مشکلات کشور و میزان خصومت‌ورزی قدرت‌های جهانی علیه ملت ما مستلزم آن است که مدیران ما فعال باشند و از بی‌تحرکی فاصله بگیرند.

بابایی کارنامی افزود:حجم مسائل کشور به گونه‌ای است که باید انقلابی و جهادی عمل کرد تا کار پیش برود.

بابایی کارنامی

وی اظهار داشت:در دهه‌های اول و دوم انقلاب بزرگترین مشکلات کشور به ویژه در جنگ و دستیابی به فناوری‌های نوین به خاطر حضور جوانان در صحنه‌های حماسی بود.امروز در اغلب کشورهای پیشرفته هر 10 سال مدیران کشور را عوض می‌کنند و به مدیران جوان اجازه هنرنمایی و اظهار وجود می‌دهند.

بابایی کارنامی  با اشاره به اینکه کلید اصلی کارآمدی در دست مدیران جوان، متدین، انقلابی و فعال است ، افزود: مدیران، مسوولان و سیاستمداران باید بدانند که آنها خدمتگذار مردم هستند و مردم ولی نعمت آنها هستند