آیت الله نورالله طبرسی با اشاره به نگرانی کشاورزان و شالیکاران از بحران آب، گفت:مسوولان در تقسیم آب عدالت را در نظر بگیرند.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده ولی فقیه در مازندران در خطبه های نماز جمعه ساری با اشاره به بحران آب و نگرانی کشاورزان و شالیکاران ضمن تاکید بر صرف جویی از مسوولان خواست تا در تقسیم آب عدالت را در نظر بگیرند.

طبرسی بر ضرورت ایجاد تحول در فضای مجازی تاکید کرد و افزود : دشمنان پس از شکست های مکرر نظامی ، اینک به وسیله فضای مجازی در صدد تخریب اعتقادات جوانان هستند .

وی افزود : نخستین دوره آموزش فضای مجازی با حضور متخصصان در بابلسر برگزار شد و دفتر نمایندگی آن نیز در مرکز استان فعال شده است.

امام جمعه ساری گفت : دشمنان به وسیله فضای مجازی سیاست فرعون را پیش گرفته و اینگونه قتلگاهی برای جوانان ما فراهم کرده اند.

نماینده ولی فقیه در مازندران همچنین به تعامل هر چه بیشتر با قرآن کریم تاکید کرد و گفت : دلیل ذلت و بدبختی کشورهای اسلامی دوری از این کتاب آسمانی است.

طبرسی افزود : در صورت پیروی از آموزه های قرآنی بسیاری از معضلات جامعه از قبیل مشکلات اقتصادی ، گرانی ، تقلب ، ریا ، بدحجابی و غیره از بین خواهد رفت.

طبرسی

وی گفت : در برابر هرگونه تجاوز و تعدی بیگانگان ما باید مسلح باشیم و نیاز به مذاکره نداریم.

آیت الله طبرسی گفت : آمریکا و همپیمانانش جرات حمله نظامی به ایران اسلامی را ندارند و سخنانشان ادعای پوچی بیش نیست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج