هواشناسی مازندران با انتشار اخطاریه ای اعلام کرد: بارندگی از عصر امروز شدت می گیرد و تا فردا ادامه خواهد یافت و در این مدت با تشدید بارش برف و باران ، سطح جاده ها بویژه در مناطق کوهستانی لغزنده و احتمال آبگرفتگی معابر هم وجود دارد .

به گزارش خبرگزاری موج، هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه اکنون هوای مازندران تمام ابری همراه با بارش برف و باران است و دمای هوا نیز نسبت به روزهای گذشته بشدت کاهش یافته است، گفت: در حال حاضر سیاه بیشه با یک درجه سانتیگراد سردترین و بابلسر با 12 درجه گرم ترین منطقه استان هستند.

همچنین هوای شهر ساری مرکز مازندران اکنون تمام ابری همراه با بارش پراکنده باران است و بر اساس پیش بینی هواشناسی کمینه دمای هوای این شهر امروز به 10 درجه سانتی گراد بالای صفر خواهد رسید.

بر اساس اخطاریه هواشناسی مازندران ، در این مدت با نفوذ سامانه بارشی جدید احتمال مه گرفتگی در ارتفاعات و کاهش دید نیز وجود دارد و لازم است رانندگان در صورت تردد در محورهای برفگیر مازندران تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

هواشناسی

هواشناسی مازندران با اشاره به احتمال آبگرفتگی معابر بر اثر بارش شدید باران در 24 ساعت آینده ، از مسوولان شهری نیز خواست تا تدابیری اتخاذ کنند که آسیب کمتری به شهروندان وارد شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج