علی اکبر زلیکانی اظهار داشت: در شهرداری ساری هیچ اراده ای برای به سرانجام رسانده پروژه زباله سوز وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج، نائب رئیس شورای شهر ساری از بی توجهی شهرداری در تکمیل نیروگاه زباله سوز و تعیین نکردن زمان مشخص برای بهره برداری در سال جاری انتقاد کرد و ادامه داد : هیچ اراده ای برای به سرانجام رساندن پروژه زباله سوز وجود ندارد و این وظیفه رسانه هاست که دلایلش را پیگیری کنند.

زلیکانی بیان داشت:ساخت نیروگاه زباله سوز در ساری به عنوان یکی از دو نیروگاه زباله سوز مازندران در اوایل دهه 80 در دستور کار قرار گرفت ولی کلنگ ساخت آن در سفر استانی دولت دهم بدون انجام مطالعات زیست محیطی و با حضور رئیس سازمان محیط زیست وقت به زمین زده شد و اقدام دیگری تا روی کار آمدن دولت یازدهم صورت نگرفت .

این عضو شورای شهر ساری ، مسوولان شهرداری را به بی توجهی و ' به حساب نیاوردن ' شورا متهم کرد و گفت : به نظر می رسد شورا باید همانند دوره چهار ساله قبلی با اینگونه عملکرد شهردار تنها به حرف زدن اکتفا کند بدون این که عملی در کار باشد.

نائب رئیس شورا شهر ساری همچنین به آنچه که بی توجهی شهرداری به منافع این نهاد نامید انتقاد کرد و گفت : از جمله مواردی که باید این نهاد پیگیری کند از دست دادن پلاژ شهرداری است که از سال 38 طی صورتجلسه ای به شهرداری ساری واگذار شد و تا این لحظه هیچ اقدام قضایی جهت استیفای حقوق از دست رفته مردم از طرف شهرداری صورت نگرفته است.

شورای ساری

علی اکبر زلیکانی افزود : پلاژ شهرداری متعلق به شهرداری ساری است و در این منطقه حتی روستائی تبدیل به شهر شده ، اما ما زمین شهرداری را می خواهیم . شهر ساری در طول تاریخ به عنوان یک شهر ساحلی شناخته می شود و از دست دادن این زمین ها قطعا مشکل ساز خواهد بود، این حق مردم ساری باید به آنان برگردد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج