جانشین دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران از اقامت ۸میلیون و ۷۹۱هزار و ۹۷۵ نفر شب در مازندران در مدت ۱۰روز از اجرای طرح نوروزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، مهران حسنی در محل دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در جمع خبرنگاران و در تشریح عملکرد کمیته های ۱۲گانه این ستاد در هفتمین روز از نوروز گفت: از ۲۷اسفندماه ۹۶تا پایان هفتم فروردین ۹۷حدود ۵۷کنسرت در برخی شهرهای استان برگزار شد که این آمار برای هفتم فروردین ۱۳کنسرت بوده است.

وی افزود: آمار بازدید کنندگان موزه های استان  از آغاز اجرای طرح نوروزی تا هفتم فروردین ماه ۲۰۳هزار و ۴۷۵نفر گزارش شده است.

جانشین دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، شمار نمایشگاه های فرهنگی برپا شده را در هفتم فروردین ماه ۴۲نمایشگاه و مجموع آن را از اواخر اسفند تا تاریخ شده ۳۹۵مورد عنوان کرد.

حسنی، میزان مصرف بنزین معمولی و سوپر را در هفتم فروردین ماه ۶۵۷۶هزار لیتر اعلام کرد و گفت: میزان مصرف نفت گاز ۱۳۲۱هزار لیتر و CNGحدود ۶۵۷۶هزارلیتر بوده است.

وی افزود: از ۲۷اسفند ۹۶تا پایان هفتم  فروردین ۹۷میزان مصرف بنزین معمولی و سوپر۶۱۵۱۰ هزار لیتر بوده است.

 معاون گردشگری مازندران، شمار مسافران نوروزی مقیم در استان را از آغاز طرح تا روز هفتم  فروردین ماه یک میلیون و ۸۷۶هزار و۸۰۰نفر   اعلام کرد و گفت: از این میزان  ۲۹۵هزار و ۵۰۰ نفر در روستاها اقامت و ۲۵۶ هزار نفر از روستاها در روز هفتم فروردین ماه، بازدید کردند.

گردشگری

حسنی شمار زائرین اماکن مذهبی و متبرکه استان را از آغاز اجرای طرح تا پایان هفتمین روز فروردین ۴۶۷ هزار و ۳۶۸نفر، اعلام کرد.

جانشین دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با بیان اینکه در ایام طرح نوروزی ۱۸۱ اخطاریه بهداشتی صادر و ۳۹ واحد صنفی متخلف نیز تعطیل شد،  اظهار داشت: تاکنون معادل ۸ هزار و ۸۸۶کیلوگرم  مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی نیز کشف و معدوم شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج