مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: در یک هفته گذشته، 334 هزار و 579 زائر از آستانه مقدس امامزاده‌های این استان بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام حیدری با بیان اینکه امسال هفتمین سال اجرای طرح آرامش بهاری اوقاف مازندران است، اظهار کرد: این طرح از ۲۵ اسفند ۹۶ تا ۱۵ فروردین ۹۷ در امامزادگان مازندران اجرا می‌‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: طرح آرامش بهاری در ۳۰۰ بقعه استان با هدف خدمات‌رسانی شایسته به زائران و مسافران نوروزی اجرا می‌‌شود.  

وی افزود: این طرح در ۳۰۰ بقعه متبرکه مازندران با هدف خدمات‌رسانی شایسته به زائران و مسافران نوروزی، تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی با توجه به منویات رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) و نشر معارف اسلامی، باور‌های دینی و سبک زندگی اسلامی اجرا می‌شود.

حجت الاسلام حیدری  با بیان اینکه در یک هفته گذشته، 334 هزار و 579 زائر از آستان مقدس امامزاده‌های این استان بازدید کردند افزود: با توجه به در اختیار داشتن 900 سوئیت و زائر سرا در برخی امامزادگان استان حدود 10 هزار نفر نیز در این اماکن اسکان داده شدند.

مدیر کل اوقاف استان آماده سازی فضای پارکینگ، نظافت محوطه این اماکن و نظافت سرویس بهداشتی ، مهیا نمودن فضا برای اسکان موقت برای مسافرین و زائرین را از دیگر خدمات صورت گرفته در طرح نوروزی آرامش بهاری عنوان کرد.

حجت الاسلام حیدری از اعزام ۱۸۵ مبلغ بومی و غیر بومی به سراسر مازندران خبر داد و گفت: مبلغین در دو دوره اعزام می‌‌شوند که اولین دوره از ۲۸ اسفند ۹۶ تا ۶ فروردین ۹۷ اعزام شده و دومین گروه از ۷ تا ۱۵ فروردین به سراسر مازندران اعزام می شوند.

حیدری

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در ادامه با بیان اینکه مبلغان بکارگیری شده در خیمه معرفت طرح آرامش بهاری  در ۴۵ ساعت آموزش در زمینه مشاوره دینی،اجتماعی دیده اند افزود:تا ۱۵ فروردین طرح آرامش بهاری ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج