احمد نقی پور اظهار داشت:شعبه های نوروزی بیمه آسیا درمازندران به صورت کشیک فعال است.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر بیمه آسیا در استان مازندران با تبریک فرا رسیدن سال نو و تاکید بر ارائه خدمات بیمه‌ای شایسته به هموطنان گرامی، گفت که در زمان های غیر اداری نیز یکی از کارشناسان هر شعب بیمه آسیا در شهرستان های استان، آماده ارائه خدمات بیمه ای هستند.

وی گفت:اداره‌های صدور و خسارت بیمه‌های اتومبیل ، درمان و شعبه های منتخب بیمه آسیا در مازندران در تمامی روزهای تعطیلات نوروزی  از ساعت 8تا 13آماده ارائه خدمات بیمه‌ای هستند.

مدیر بیمه آسیا در استان مازندران با بیان اینکه برای نوروز سال 97 بیش از 20 هزار بروشور از خدمات مختلف بیمه آسیا چاپ و درحال توزیع است، اظهار داشت: در داخل این بروشورها شماره تماس یکی از کارشناسان هر شعب ذکر شده تا هموطنان در صورت نیاز بیمه ای در ساعات غیر اداری ،هماهنگی های لازم را انجام بدهند.

نقی پور گفت: شهرستان های آمل ، بابل ، ساری و قائمشهر دارای کشیک های نوروزی در استان مازندران هستند.

خدمات بیمه ای آسیا روز به روز در حال گسترش است

وی به تشکیل حدود 10 هزار پرونده بیمه ای برای پرداخت خسارت در سال 96 اشاره کرد و گفت: خدمات بیمه ای آسیا روز به روز در حال گسترش است.

این مسوول با اشاره به گردشگرپذیری مازندران و اینکه  عمده مسافران با اتومبیل به این استان مسافرت می کنند، خاطر نشان کرد: از سیاست های مهم در بیمه آسیا ارائه خدمات بیمه ای مناسب و با امکانات خوب در استانهای مسافرخیز است.  

بیمه آسیا

احمد نقی پور بیمه های جامع عمر ، پس انداز و طرح زرین بیمه نامه جامع منازل مسکونی به عنوان مهمترین خدمات  بیمه آسیا نام برد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج