عسگر مجیدی اظهار داشت: راهیان نور یک باور اعتقادی است و نه یک حرکت سوری یا نمایشی باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس ستاد راهیان نور مازندران با بیان اینکه راهیان نور یک باور اعتقادی است و نه یک حرکت سوری یا نمایشی، خاطرنشان کرد: اگر جنگ را دفاع مقدس می‌نامیم بخاطر همین نگاه اعتقادی و دینی ماست چون فرهنگ ایثار و شهادت ریشه در باور  اعتقادی ما دارد.

مجیدی با بیان اینکه هیأت‌های اندیشه‌ورز در مسئله راهیان نور شکل گرفته اما در بحث محتوایی باید بیشتر از این کار کرد، افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب این جنگ سرمایه و ثروت ملی ماست و هنوز به آرمان واقعی‌اش نرسیده و خیلی فاصله دارد.

وی عنوان کرد: شاخص‌ترین برنامه‌های راهیان نور و برنامه‌های مهمی که سپاه در هیأت‌های اندیشه‌ورز برای کیفی‌سازی راهیان نور در نظر گرفته شد با توجه به یک عقبه تاریخی که لشکر 25 کربلا در دوران دفاع مقدس داشته است، جدیدترین برنامه ما مراسم سال تحویل در یادمان هفت تپه بود که همزمان با  تشییع دو شهید گمنام و مزار آنها در خود هفت تپه برگزار شد.

راهیان نور

عسگر مجیدی با بیان اینکه برنامه لحظه تحویل سال‌نو با شکوه خاصی با حضور هزاران زائر مازندرانی حتی از استان‌های دیگر و مردم عشایر آن منطقه برگزار شد، تصریح کرد: حتی این برنامه در آینده بهانه‌ای برای آبادانی مناطق اطراف هفت تپه خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج