نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری اظهار داشت:فرهنگ شهادت است که ایثار را به اوج می‌رساند

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله سید رحیم توکل به مناسبت روز شهید بیان داشت:فرهنگ شهادت است که ایثار را به اوج می‌رساند و مجاهد فی سبیل‌الله را به قله ی تکامل و شهادت ارتقا می‌بخشد. شهید، پرورش‌یافته ی مکتب شهادت و عزت‌آفرین برای بشریت در رهانیدن انسان‌ها از یوغ بردگی هر آنچه غیرخدایی است و رساننده جامعه به آزادگی، عزت و کرامت فردی و اجتماعی است.

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری گفت:آنچه که به انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران ویژگی ممتاز می‌دهد، فرهنگ ایثار و شهادت و نمادهای پرشمار این فرهنگ، که شهدا می‌باشند، است.

وی بیان داشت:جوانان برومند و بصیری که توانستند با خون پاک خود همه ی معادلات شیطان بزرگ و اذنابش را برهم زده و همه ی توطئه‌ها را نقش بر آب کنند و اهداف و شعارهای اصیل انقلاب را علی‌رغم تلاش دشمنان در کم‌فروغ کردن و ناکارآمد جلوه دادن این شعارها بی‌اثر سازند.

آیت الله توکل گفت:درود بر ملت بزرگ ایران به ویژه پدران و مادران و همسران و فرزندان شهدا، که با ادامه ی راه شهدا، به رسالت زینبی خود عمل کرده و اهداف و آرمان‌های شهدا را صیانت می‌کنند.

ایت الله توکل

این مسوول گفت:شرط حفظ کشور و انقلاب اسلامی به پاسداشت فرهنگ شهادت و تجلیل و تکریم از پهلوانان واقعی این مسیر، که شهدای گرانقدر می‌باشند، است.

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری افزود:برای ملت بزرگ ایران و خانواده ی مکرم شهدا سلامت و سعادت در پیمایش مسیر شهدا تا نیل به اهداف مقدس‌شان را از خداوند رحمان رحیم مسالت می‌دارم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج