علیرضا قدمی از اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مواصلاتی استان مازندران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از امروز چهارشنبه 9 اسفند ماه امسال در محورهای مواصلاتی مازندران، گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 9 تا ساعت 6 روز شنبه 12 اسفند ماه امسال از محورهای کرج _چالوس ، هراز، سوادکوه و محور سمنان ـ مازندران ممنوع است که البته تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

این مسوول با بیان اینکه تردد تمامی تریلرها کماکان از محور هراز ممنوع است، اضافه کرد: تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 9 و همچنین از ساعت هشت تا 24 روزهای پنج‌شنبه 10 و جمعه 11 اسفند ماه امسال از این محور ممنوع اعلام شده است.

قدمی به ممنوع بودن تردد تمامی تریلر، کامیون و کامیونت‌ها همچنان از محور کندوان اشاره کرد و افزود:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه 11 اسفند ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز  از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌‍صورت یک‌طرفه خواهد بود.

محدودیت های ترافیکی

وی تصریح کرد: محدودیت یک‌طرفه شدن مقطعی در صورت افزایش حجم ترافیک در محور سمنان ـ مازندران اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: تردد تمامی تریلرها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه 11 اسفند ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

علیرضاقدمی در پایان گفت: لازم است مسافران قبل از سفر از محدودیت‌های ترافیکی اطلاع یابند تا بتوانند بدون مشکل و امنیت و سلامت کامل به سفر خود ادامه داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج