غلام‌رضا گلزاری بیان داشت:دانش فنی گل و گیاه در نوشهر وجود دارد و این یک دانش دارای پیشینه دیرینه در این شهر است.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس اتحادیه گل و گیاه مازندران با تأکید بر اینکه ورود به عرصه جغرافیایی مازندران و به ویژه نوشهر نیازمند سرمایه‌گذاری است، گفت:دانش فنی گل و گیاه در نوشهر وجود دارد.

وی گفت:موضوع آب و بحران‌های جغرافیایی مانند ریزگردها، هوای آلوده و... در مناطق مختلف کشورمان، شرایط برای حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان گل و گیاه را در مازندران اجتناب‌ناپذیر کرده است.

رئیس اتحادیه گل و گیاه مازندران بیان کرد: نوشهر و شهرهای مجاور آن این توانایی را دارند تا نیازهای صنعت تولید گل و گیاه را با کمترین هزینه برآورده سازند.

این مسوول تصریح کرد: 5 سرمایه‌گذار بزرگ گل و گیاه قرار است در نوشهر سرمایه‌گذاری خود را انجام دهند و این فصل جدیدی در توسعه صنعت گل و گیاه در این شهرستان گردشگری است.

گل و گیاه

گلزاری بیان کرد: به دلیل وجود بحران‌های رکود اقتصادی، مصرف گل کم شده است ولی چون ما معتقد هستیم از این بحران‌ها خارج می‌شویم و سکوی پرتاب رو به جلو را در پیش داریم بنابراین با افزایش نیاز به گل و گیاه مواجه می‌شویم و تقاضا در بازار بالا می‌رود و به همین جهت ما نیز باید به سمتی برویم که نیازها را برآورده سازیم.

غلام‌رضا گلزاری در پایان بر لزوم عقب‌نشینی قوانین نظام بانکی باید به نفع تولیدکنندگان گل و گیاه تأکید کرد و گفت: جایگاه تشکل‌های صنفی تولیدکنندگان گل و گیاه جدی‌تر گرفته شود تا در تعیین سرنوشت خودشان راحت باشند چون آنها به واقعیت نزدیک‌تر هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج