مرتضی حق‌شناس از فعالیت بیش از 30 کانون ورزش والیبال در بین آقایان و بانوان در شهرستان آمل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس هیأت والیبال آمل با اعلام اینکه در تغییرات جدید هیأت والیبال این شهرستان اعضای اصلی انتصاب شده و مسوولان کمیته‌ها مشخص شدند، تصریح کرد: هم‌اکنون بیش از 30 کانون ورزش والیبال در بین آقایان و بانوان در این شهرستان فعالیت دارند.

این مسوول بیان کرد: در زمینه استعدادیابی گام‌های بسیار خوبی در شهرتان آمل برداشته شد و هم‌اکنون در رده‌های مختلف و رده پایه شاهد فعالیت مربیان توانمند و آموزش والیبالیست‌های علاقمند هستند.

حق‌شناس با اشاره به اینکه در این شهرستان بیشترین کلاس مربیگری برگزار می‌شود، یادآور شد: مربیان بزرگی امروزه کار آموزش بازیکنان را بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین دلایل موفقیت تیم‌های ورزشی حضور حامیان و اسپانسرهای قدرتمند است که امر تیمداری را در دستور کار قرار دارند، ادامه داد: یکی از بزرگترین اقدام هیأت والیبال هدایت و صدور پروانه فعالیت برای کانون‌های والیبال است تا بر اساس دستورالعمل لازم و مصوبات قانونی کار خود را از سر بگیرند.

والیبال

رئیس هیأت والیبال آمل با اعلام ایجاد سرویس‌دهی مناسب برای شرکت تیم‌ها در مسابقات و علاقه‌مندان در کلاس‌های مختلف، یادآور شد: یکی از مهم‌ترین اهداف‌مان تجلیل از پیشکسوتان است در هفته‌های برگزاری لیگ برتر از آنها قدردانی شده است.

فعالیت 12 کانون والیبال بانوان در آمل

این مسوول با اشاره به اینکه نگار حسین‌نژاد و کیمیا کیانیان دو بازیکن بانوان رده نوجوانان به تازگی به اردوی تیم ملی دعوت شدند، افزود: هم‌اکنون بیش از 12 کانون والیبال بانوان در این شهرستان فعالیت دارند.

مرتضی حق‌شناس با اعلام اینکه در تیم امید‌های بانوان آمل در بین شهرهای مختلف استان بدون دادن حتی یک ست قهرمان مسابقات شد، بیان کرد: حدود 10 مربی این شهرستان با مدرک مربیگری ملی و بین‌المللی مشغول آموزش حدود 2 هزار و 800 والیبالیست با کارت بیمه ورزشی هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج