حجت‌الاسلام ناصر شکریان‌امیری گفت: حضرت زهرا(س) بارزترین و بی‌بدیل‌ترین الگوی ولایت‌مداری است.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت زهرا(س) با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان که این روزها مازندران به عطر و حضورشان متبرک شده است اظهار کرد: مسئله ولایت در جامعه اسلامی بسیار حائز اهمیت است و امروز باید سیره و منش نورانی حضرت زهرا(س) و سبک زندگی او در حوزه ولایت در جامعه اسلامی تبیین شود.

وی در ادامه دفاع از جایگاه امامت و ولایت را درس بزرگ حضرت زهرا(س) برای مسلمانان به‌ویژه شیعیان دانست و افزود: این بانوی شهیده اسلام با نثار جان خود در راه امامت و ولایت درس بزرگی به مسلمانان به ویژه شیعیان جهان داد که امروز شهدای ایران اسلامی با تاسی از سیره نورانی این حضرت در برابر خصم و جبهه کفر و نفاق ایستاده‌اند و به مبارزه برخواسته‌اند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران به میزبانی استان  از لاله‌های گمنام دفاع مقدس در این ایام اشاره و کرد و افزود: تمام عمر پربرکت حضرت زهرای مرضیه سراسر درس است و مبارزه و این به برکت گفتمان ایستادگی و مقاومت در سیره ولایت تحقق یافته است وباید این گفتمان نورانی برای آحاد جامعه و جهان اسلام تبیین شود.

شکریان

این مسوول حضرت زهرا(س) را بارزترین و بی‌بدیل‌ترین الگوی ولایت‌مداری دانست و ادامه داد: در جامعه‌ای که باور به ولایت در آن یک اصل اساسی قلمداد می‌شود آن جامعه حیات طیبه خواهد داشت و پویایی در آن جامعه نمود پیدا خواهد کرد.

حجت الاسلام شکریان‌امیری به گوشه‌ایی از فعالیت‌های سیاسی حضرت زهرا(س) در دوران حیات پربرکتشان اشاره کرد و گفت: زندگی و فعالیت سیاسی حضرت زهرا(س) تئوری تئورسین‌های جدایی دین از سیاست را تهی کرد و گفتمان نورانی ایشان در حوزه فعالیت‌های سیاسی کامل‌ترین و جامعه‌ترین الگو  برای رسیدن به تعالی در جوامع اسلامی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج