حمیدرضا فضل‌الله‌نژاد بیان داشت: تاکسی اینترنتی اسنپ برای دریافت مجوز فعالیت در ساری هنوز اقدام نکرده است.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیرعامل تاکسیرانی شهرداری ساری به فعالیت ۳ هزار تاکسی درون شهری که ۱۷۵ دستگاه ون و بقیه سواری بوده در شهرستان ساری اشاره کرد و افزود:در حال حاضر تاکسی اینترنتی اسنپ هیچ مجوزی برای فعالیت ندارد اصلا برای دریافت مجوز اقدام نکرده و  حتی در برخی شهرها بین رانندگان اسنپ و آژانس‌ها درگیری ایجاد شده است.

فضل‌الله‌نژاد اظهار کرد: درست است کرایه تاکسی‌ اینترنتی به نسبت از آژانس کمتر است ولی باید مردم توجه کنند در این طرح حتما از تاکسی‌ها استفاده کنند تا امنیت بیشتری داشته باشند ولی در طرح اسنپ از مسافربرهای شخصی استفاده شده است.

وی ادامه داد: موضوعی دیگر اینکه حتما راننده باید دارای گواهینامه پایه سه باشد ولی در این طرح بیشتر رانندگان مسافربرهای شخصی دارای گواهینامه پایه دو هستند.

تاکسی

مدیرعامل تاکسیرانی شهرداری ساری با اعلام اینکه در حال حاضر شرکت تاکسی من دارای مجوز است، گفت: همچنین شرکت تپسی نیز همانند شرکت اسنپ بوده در حال گرفتن مجوز است؛ البته تفاهم‌نامه امضا شده تا از تاکسی‌های سطح شهر استفاده شود.

حمیدرضا فضل‌الله‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: ساری در بحث تبدیل خودروهای فرسوده به لحاظ سرانه جمعیت و تعداد خودرو حرف نخست را می‌زند و امسال ۵۰۰ دستگاه خودرو نوسازی شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج