علیرضا یونسی اظهار داشت: اعتقاد دارم رسانه های مازندران پشتوانه خوبی برای فعالیت و خدمت رسانی دولت در استان به شمار می روند و شکایت برخی مدیران از رسانه ها را پسندیده نمی دانم.

به گزارش خبرگزاری موج، معاون سیاسی، امنیتی استانداری مازندران گفت: رسانه های استان، همواره به دنبال منافع مردم بوده و دولت را هم در خدمت رسانی به ملت یاری می کنند و شکایت برخی مدیران از رسانه ها را پسندیده نمی دانم.

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در استان مازندران در خصوص تشکیل کارگروه رسانه ای از سوی یکی از مجموعه هایی که خود شاکی رسانه ها می باشد در تشرح جلسه مورد نظر گفت: در طول هفته دهها مدیر، وقت دیدار می خواهند و ما نیز این فرصت را برای آنان فراهم می کنیم تا گزارشی از فعالیت های خود ارائه کنند و پیشنهادها را نیز اعلام نمایند.

یونسی افزود: یکی از این جلسات با درخواست مدیر جهاد دانشگاهی انجام شد که یکی از پیشنهادهای آنان تشکیل کارگروه رسانه ای بود که در حد همان پیشنهاد باقی ماند و با آن موافقت نشد.

شکایت مدیران از رسانه

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران با تقبیح شکایت مدیر یک دستگاه فرهنگی و پژوهشی از رسانه ها تصریح کرد : جهاد دانشگاهی مازندران صلاحیت تشکیل کارگروه رسانه ای استان را ندارد  این اجازه به آنان داده نشده است و اگر قرار بر این باشد رسانه های تاثیرگذار استان همچون شمال نیوز و تشکل های رسانه ای همچون خانه مطبوعات و انجمن رسانه های مجازی استان باید میدان دار آن باشند.

علیرضا یونسی با ابراز رضایت از همکاری رسانه های مازندران با استانداری در اطلاع رسانی برنامه های دولت تاکید کرد: رسانه های پل ارتباطی دولت و ملت باشند و خوشبختانه در استان مازندران این ارتباط مستحکم با وجود رسانه های پرتلاش و صادق که در امر اطلاع رسانی فعال هستند وجود دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج