معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران بیان کرد:شاعران مازندرانی با ذوق شعری و هنر ماورایی خود می‌توانند در توسعه فرهنگی مازندران اثرگذار باشند.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا یونسی با اشاره به فرهیختگان برخاسته از خطه ادب پرور مازندران افزود: شاعران مازندرانی با ذوق شعری و هنر ماورایی خود می‌توانند در توسعه فرهنگی مازندران اثرگذار باشند.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری مازندران با اعلام اینکه امسال توانستیم با برپایی جشنواره شعر گردهمایی شاعران برتر شعر نو را در این استان شاهد باشیم، گفت: شعر نیمایی توانسته ذوق شعری، شاعران جوان را در استان و کشور فعالتر کند.

یونسی با بیان اینکه شعر و هنر می‌تواند سبب ایجاد وحدت و همدلی بین آحاد جامعه شود، افزود: شاعران نقش آفرین در تقویت اخلاق اسلامی و هنر انقلابی باشند.

یونسی

وی گفت: هنرمند واقعی در عالم آفرینش خداوند و انسانی تجلی هنر اوست، انسان تنها موجودی است که زیبایی و هنر هستی و معرفت را درک می کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندرانافزود: اندیشمندان هنوز نتوانسته اند تعریف دقیق و روشنی از هنر در جامعه ارائه دهند اما مسلم است هر اندازه باطن به عالم حقیقی خود یعنی خدا نزدیک تر باشد ، هنر زیباتر و ماندگار خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج