سید علی قاسمی اظهار داشت: هدف از نواخته شدن زنگ انقلاب، تحقق بخشیدن به آرمان‌های نظام انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در دبستان پسرانه شاهد با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، شهدای انقلاب اسلامی و 2 هزار شهید دانش‌آموز و معلم مازندران اظهار کرد: هر ساله دو زنگ ملی، زنگ ایثار به مناسبت هفته دفاع مقدس و زنگ انقلاب ویژه دهه فجر در آموزش و پرورش نواخته می‌شود.

قاسمی افزود: زنگ انقلاب تداعی همبستگی، ایثار، شجاعت و جانبازی ملت ایران در 40 سال انقلاب است.

همبستگی ملت ایران زمینه استقرار نظام اسلامی را فراهم کرده است

وی با اشاره به اینکه همبستگی ملت ایران زمینه استقرار نظام اسلامی را فراهم کرده است، گفت: استقلال و آزادی جمهوری اسلامی ثمره همبستگی، آزادی و آگاهی ملت ایران بود.

انقلاب اسلامی

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران هدف از نواخته شدن زنگ انقلاب را تحقق بخشیدن آرمان‌های نظام انقلاب اسلامی برشمرد و تصریح کرد: هدف ما از نواخته شدن زنگ انقلاب این است تا به جهانیان ثابت کنیم همچنان همانند مردم دهه 50 با همبستگی و انسجام، انقلاب را به آرمان‌های اصیل که استقرار کامل نظام جمهوری اسلامی  همراه با رفاه و آرامش ملت ایران است تحقق بخشیم.

سیدعلی قاسمی بیان کرد: در زنگ انقلاب دانش‌آموزان درس هم آگاهی و برادری را فرا می‌گیرند و تمرین می‌کنیم در زنگ انقلاب با هم و  در کنار هم  تحت رهبری  مقام معظم رهبری در راه شهدا و برای دستیابی به اهداف شهدا تلاش کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج