رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای استان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی با اشاره به محدویت های ترافیکی پایان هفته، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد  خودروها از تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

وی با بیان اینکه تردد در تمامی محورهای مازندران جریان دارد، اضافه کرد: با توجه به انباشت برف در کناره‌های جاده‌ها و آب شدن آن احتمال یخ‌زدگی در برخی از مقاطع زمانی وجود دارد که توسط مأموران راهدای نمک‌پاشی سطح محورها صورت می‌گیرد.

رئیس پلیس راه مازندران تصریح کرد: طی هفته‌ای که گذشت شاهد افزایش تصادفات منجر به فوت بودیم که تحت تأثیر شرایط جوی نبود بلکه دلیل آن عدم رعایت و توجه به مسائل راهنمایی و رانندگی بوده است.

این مسوول با اعلام اینکه با توجه به شرایط جوی احتمال سقوط بهمن در مناطق کوهستانی محورهای هراز و کندوان وجود دارد، افزود: باید رانندگان با احتیاط و مراقبت بیشتری از محورهای کوهستانی استان تردد کنند.

قدمی با تأکید بر اینکه افراد سعی کنند در طول روز مسافرت کنند، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین موضوع رعایت سرعت مطمئنه، پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز و همراه داشتن تجهیزات زمستانی است.

جاده هراز

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته همانند هفته‌های گذشته در محورهای مازندران، اظهار کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت به جزو حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت هشت تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز و کندوان ممنوع است

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت‌ها از محور کندوان همچنان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

این مسوول یادآور شد: تردد تمامی تریلی‌ها به جزو حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه از محور سوادکوه ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: شماره تلفن‌های مرکز کنترل راه‌های مازندران 2182939 و 2182920 با پیش شماره 011 در هر ساعتی از شبانه‌روزی پاسخگوی آخرین وضعیت راه‌های استان است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج