سرپرست مدیریت بهره‌برداری شرکت گاز مازندران خاطرنشان کرد: در حال حاضر هیچ‌گونه مشکلی در زمینه تامین گاز در استان مازندران وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا باقری اظهار کرد: هواشناسی، تداوم وضعیت سرما را برای چند روز آینده پیش‌بینی کرده است و با وجود برودت هوا در استان‌های کشور و افزایش مصرف گاز، هیچ مشکلی بابت تامین گاز در هیچ نقطه‌ای از شهرهای مازندران نداریم و وضعیت شبکه گازرسانی در کل مطلوب و مناسب است.

وی با تکذیب گزارش‌های مبنی بر افت فشار گاز در استان که در برخی از  سایت‌ها و شبکه‌های مجازی منتشر شده است، یادآور شد: هیچ گونه مشکلی در زمینه افت فشار و تامین گاز مردم با وجود افزایش مصرف گاز در استان نداریم.

سرپرست مدیریت بهره‌برداری شرکت گاز مازندران خاطرنشان کرد: در حال حاضر هیچ‌گونه مشکلی در زمینه تامین گاز در استان مازندران وجود ندارد و هیچ گزارشی مبنی بر قطعی یا افت فشار گاز در هیچ جای استان نداشته‌ایم.

این مسوول با بیان اینکه در حال حاضر فشار گاز ورودی به استان در حد مناسب و مطلوب است، اظهار کرد: با وجود اینکه شاهد افزایش مصرف گاز در استان هستیم ولی روند در این زمینه نگران‌کننده نیست.

قعطی برخی مشترکین به دلیل یخ زدگی رگلاتورها است

باقری قطعی‌های گاز در برخی از مناطق را یخ زدگی رگلاتورها عنوان کرد و گفت: گازرسانی ادامه دارد و اگر قطعی گازی گزارش داده می‌شود، موردی و به دلیل یخ زدگی رگلاتورها است.

وی اظهار کرد: شرکت گاز استان به همراه همه واحدهای امدادرسانی استان در حالت آماده‌باش هستند تا مشکلی برای شهروندان ایجاد نشود و یا با بروز مشکل، در کوتاه‌ترین زمان مشکل حل شود.

همه کرمانشاه از گاز استفاده می کنند

سرپرست مدیریت بهره‌برداری شرکت گاز مازندران ادامه داد: از آنجایی که ممکن است در مواردی رگلاتور گاز مشترکان در اثر سرمای شدید به مشکل برخورد کند، بهتر است در صورت هر گونه مشکل در این موارد، با سامانه ۱۹۴ امداد گاز تماس بگیرند.

این مسوول با دعوت از مردم برای صرفه‌جویی در مصرف گاز، بیان کرد: از مردم می‌خواهیم در راستای جلوگیری از وقوع مشکلات احتمالی نسبت به بهینه‌کردن مصرف گاز خود اقدام کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج