مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بیان داشت: جشنواره فیلم فجر در مازندران از 14 بهمن آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، احد جاودانی اظهار داشت: جشنواره فیلم فجر در مازندران از 14 بهمن آغاز می شود و فیلم های منتخب بعد از ظهر هر روز از ساعت 15 به بعد در سه سئانس در سینما سپهر ساری و شقایق نوشهر نمایش داده می شود.

وی از ' امیر ' به کارگردانی نیما اقلیما، ' بمب ' از پیمان معادی، ' جاده قدیم ' از منیژه حکمت، ' چهارراه استانبول ' از مصطفی کیایی، ' خجالت نکش ' از رضا مقصودی، ' دارکوب ' از بهروز شعیبی ، ' سوء تفاهم ' از احمدرضا معتمدی، ' ماهور ' از حمید زرگرنژاد و ' مغزهای کوچک زنگ زده ' به کارگردانی هومن سیدی به عنوان دیگر فیلم های بخش بزرگسالان نام برد که به مازندران می آیند.

جشنواره فیلم فجر

اکران 16 فیلم جشنواره فجر در مازندران

جاودانی گفت: در مجموع بر اساس آخرین رایزنی ها مقرر شد 16 فیلم جشنواره فجر در مازندران نمایش داده شود که شامل 11 فیلم در بخش بزرگسالان و پنج فیلم در بخش کودک و نوجوان است.

وی گفت: قهرمانان کوچک، دنیای کیف‌ها، فیلشاه، دزد و پری و شکلاتی هم از فیلم های بخش کودک و نوجوان این دوره از جشنواره فجر هستند که در مازندران نمایش داده می شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود: فیلم کار کثیف به کارگردانی خسرو معصومی از فیلم های مازندرانی این دوره از جشنواره محسوب می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج