عضو هیأت عالی حل اختلاف قوای سه‌گانه با اعلام اینکه در کنار تلاش برای دست‌یابی به جامعه اسلامی باید مراقب توطئه‌های دشمنان اسلام هم باشیم، گفت: کسانی که از انقلاب اسلامی ایران سیلی خوردند آرام نیستند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد در اجتماع عظیم مردم ساری در سالروز گرامیداشت حماسه 9 دی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی کشور با صبر جمعی حل و فصل می‌شود، گفت: باید همه جریان‌های معتقد به نظام و رهبری در کنار هم قرار بگیرند و نسبت به ساماندهی مشکلات موجود اقدام کنند.

وی گفت: باید همه با هم و در کنار هم با مشت‌های گرده کرده در برابر توطئه‌های دشمنان اسلام قدم برداریم.

عضو عالی هیأت حل اختلاف قوای سه‌گانه با اشاره به تلاش‌های دشمنان برای ایجاد اتحاد بین خودشان،افزود: آمریکایی با همه قدرت در کنار رژیم اشغالگر قدس ایستاده است و بر اهداف نامشروع خویش ثابت قدم است، چرا ما مسلمان‌ها که برابر مبارزه با کفر و نفاق تکلیف دینی و اسلامی داریم در برابر دشمنان اسلام متحد نباشیم.

وی با اعلام اینکه انقلاب اسلامی ایران در آغاز راه است، بیان کرد: تازه 40 سال از پیروزی کفر بر حق گذشته است، ما باید با قدرت‌های که 800 سال در منطقه و جهان ثروت‌های مردم مظلوم را به تاراج برده‌اند، مبارزه کنیم.

ابوترابی‌فرد خاطر نشان کرد: راه بسیار پر پیچ و خم و سختی داریم، غربی‌ها بیش از 500 سال در منطقه اقدام به قتل و غارت و تجاوز کردند و اجازه رشد به این کشورها را ندادند، ما باید به این کشورها مبارزه کنیم و با در کنار هم بودن به این موفقیت بزرگ دست پیدا می‌کنیم.

ابوترابی‌فرد با اعلام اینکه تا رسیدن به دولت اسلامی مبتنی بر قرآن فاصله داریم، افزود: برای رسیدن به دولت و جامعه اسلامی باید تلاش زیادی در برنامه کاری  قرار گیرد،همه باید تلاش کنند تا دولت اسلامی محقق شود، جمهوری اسلامی ایران مقدمات کار را فراهم کرد، با تلاش و کوشش این امر مهم هم به دست می‌آید.

وی اضافه کرد: تشکیل دولت اسلامی مقدمه جامعه اسلامی است، از ظرفیت دانشگاهیان و نیروهای معتقد به اسلام و جوانان پرشور و دلسوز به ایران برای دست‌یابی به اهداف کلان انقلاب اسلامی باید به خوبی استفاده شود.

عضو عالی هیأت حل اختلاف قوای سه‌گانه با اعلام اینکه در کنار تلاش برای دست‌یابی به جامعه اسلامی باید مراقب توطئه‌های دشمنان اسلام هم باشیم، گفت: کسانی که انقلاب اسلامی ایران سیلی خوردند آرام نیستند.

وی اضافه کرد: جامعه اسلامی ایران باید یک دست و یک صدا و در کنار هم برای تحقق اهداف عالیه نظام که همان تشکیل حکومت اسلام ناب محمدی است، تلاش کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج