آیت‌الله نوراله طبرسی با بیان اینکه فردا روز ۹ دی است که همگی باید شرکت کنیم ادامه داد: ۹ دی انقلاب سوم، باطل سحر و جنگ احزاب است.

به گزارش خبرگزاری موج، امام جمعه ساری در خطبه های نماز جمعه با بیان اینکه مقام معظم رهبری به مناسبت ۹ دی دیداری با شورای تبلیغات اسلامی سراسر کشور داشتند که مطالب ارزنده‌ای بیان کردند، تصریح کرد: تبلیغ ما هدف‌دار است و به سمت پیشرفت و تعالی دین است و مردم را به هدف مقدس که همان دین است سوق دهیم.

آیت الله طبرسی افزود: نباید کاری کنیم مردم اعتماد به نفس را از دست بدهند و باید امید و اعتماد به مسؤولان و رهبر داشته باشیم.

این مسؤول با اشاره به اینکه امروزه فضای مجازی غوغا می‌کند و می‌خواهد همه چیز را از ما بگیرد و ما را بی‌محتوا کند، افزود: مقام معظم رهبری هشدار دادند که نباید مردم را بی‌اعتماد کنیم.

طبرسی با اشاره به اینکه شکست ترامپ در زورآزمایی جامعه جهانی را دیدید گفت: قدس مربوط به مسلمین است و یکی از جاهایی که ترامپ شکست فاحش خورد در مسئله قدس بود.

وی با بیان اینکه فردا روز ۹ دی است که همگی باید شرکت کنیم ادامه داد: ۹ دی انقلاب سوم، باطل سحر و جنگ احزاب است.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: مردم دیدند که آنها خواهان حکومت آمریکایی هستند و مردم حماسه آفریدند و چشم فتنه را در آوردند.

این مسؤول اضافه کرد: دشمن هرکجا رفت شکست خورد و آرزو را به گور خواهد برد که بتواند به ایران حمله کند.

طبرسی بیان کرد: سیاسیون، احزاب و نمایندگان فکر خود را به مسائل جزئی درگیر نکنند و خود را سرگرم این نکنند و درگیر مسائل کوچک نباشند که فلان مدیر را عزل کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج