مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده گفت:توسعه ورزش بانوان موجب افزایش نشاط در محیط کاری ، اداری و افزایش کارایی و راندمان هم می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، فهیمه فرهمندپور در مراسم افتتاحیه نخستین دوره مسابقات ورزشی بانوان شاغل مجموعه وزارت کشور در ساری گفت: استفاده از ظرفیت و توانمندی بانوان باید به یک باور تبدیل شود.

وی افزود: ورزش برای سلامتی و نشاط جامعه به ویژه بانوان یک امر واجب و ضروری است و مادر سالم و با نشاط خانواده سالم‌تری را هدایت و مدیریت می‌کند.

فرهمند تصریح کرد: توسعه ورزش بانوان موجب افزایش نشاط در محیط کاری ، اداری و افزایش کارایی و راندمان هم می‌شود.

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده از حضور 25 تیم در این دوره از مسابقات خبر داد و گفت: این نخستین دوره از مسابقات بانوان شاغل مجموعه وزارت کشور است و انتظار داریم که در مسابقات آینده همه استان‌ها با برنامه‌ریزی شرکت کنند.

فرهمندپور با اشاره به اینکه ورزش بانوان در حوزه وزارت کشور توسعه می‌یابد، تأکید کرد: دوره‌های بعدی مسابقات بهتر و وسیع‌تر برگزار می‌شود.

وی در پایان گفت: در دولت دوازدهم بکارگیری بانوان در سطوح مدیریتی در بعضی از استان‌ها جهش چشمگیری داشته است و امیدوارم استفاده از ظرفیت و توانمندی بانوان به یک فرهنگ، باور و اعتقاد تبدیل شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج