سردار‌ عبدالله ملکی با بیان اینکه تا پایان امسال 30 جلد کتاب در حوزه فرهنگ دفاع‌مقدس به چاپ می‌رسد، افزود: 17 کتاب حوزه فرهنگ دفاع‌مقدس در مازندران به چاپ رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس مازندران در گفت و گویی بیان داشت: شورای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس مازندران با مسوولیت استاندار و دبیری سپاه به صورت فصلی اقدام به برگزاری جلسات می‌کند و در جلسه اخیر دفاتر مقرر‌ شد تا برای ساخت یاد‌مان‌های شهدا و افتتاح فاز دو مرکز فرهنگی دفاع‌مقدس مازندران برنامه‌ریزی لازم اجرایی‌ شود.

وی با بیان اینکه تا پایان امسال 30 جلد کتاب در حوزه فرهنگ دفاع‌مقدس به چاپ می‌رسد، افزود: 17 کتاب حوزه فرهنگ دفاع‌مقدس در مازندران به چاپ رسید و 13 جلد کتاب دیگر تا پایان سال به چاپ می‌رسد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌ مقدس مازندران از برنامه‌ریزی برای افتتاح فاز دو مرکز فرهنگی دفاع‌مقدس استان خبر‌داد و خاطر‌نشان کرد: همایش بعدی مسؤولان دفاتر حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس مازندران به منظور جمع‌بندی فعالیت‌ها در اسفند‌ماه امسال در شهرستان بهشهر برگزار می‌شود.

این مسوول به برنامه‌ریزی برای چاپ کتاب «کارنامه جنگ جنگل» مازندران برای امسال خبر داد و اظهار‌کرد: کتاب «کارنامه جنگ جنگل» مازندران و کتاب‌های حاوی خاطرات رزمندگان جنگ جنگل برای امسال به چاپ می‌رسد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج