علی ادیانی با بیان اینکه یکی از انحرافات در حوزه برنامه‌ریزی تفاوت در نظام پرداخت است، گفت: کاری نداریم برخی‌ها فیش‌های حقوقی نجومی را سیاسی کرده و آن را چماق کرده‌اند و بر سر دولت می کوبند که این غلط است اما واقعیت دارد و ساختگی و جعلی نیست.

به گزارش خبرگزاری موج،نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی در حضور فرهیختگان، پیشکسوتان و بازنشستگان جامعه کارگری با بیان اینکه قشر کارگر به لحاظ اقتصادی‌، اجتماعی‌، فرهنگی در تأثیرگذارترین قشر جامعه‌اند، گفت: جامعه کارگری کشور شایسته تکریم و بزرگداشت است و باید به آنها توجه شود. علی ادیانی افزود: اگر به‌دنبال پیشرفت در تولید و اقتصاد هستیم توجه به کارگران و نیروی کار به عنوان یک اصل مهم مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه یکی از انحرافات در حوزه برنامه‌ریزی تفاوت در نظام پرداخت است، اظهار داشت: کاری نداریم برخی‌ها فیش‌های حقوقی نجومی را سیاسی کرده و آن را چماق کرده‌اند و بر سر دولت می کوبند که این غلط است اما واقعیت دارد و ساختگی و جعلی نیست.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نظام جمهوری اسلامی پرداخت اسلامی انجام نمی‌شود و هرگز این را بر نمی‌تابیم که برخی‌ها تافته جدا بافته باشند و حقوق‌های نجومی دریافت کنند و قشر زحمتکش فرهنگی، کارگر و پرستار زیر خط فقر زندگی کنند.

ادیانی به همسان سازی حقوق پرداختی اشاره کرد و افزود: در مجلس هشتم بنده طراح همسان‌سازی نظام پرداخت بودم که در بدنه تأمین اجتماعی برای اداری‌ها اجرا شد و به کارگرها نرسید.

وی در پایان گفت: مردم خواهان این هستند که مسوولان در کنار هم باشند و اصولگرا و اصلاح‌طلب هم ندارد چرا که وظیفه هر حزب و جناح خدمتگزاری به مردم و جامعه است.