دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران گفت:دستگاه قضایی با متجاوزان به عرصه منابع طبیعی و بیت‌المال به شدت برخورد می کند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری از دستگیری 5 نفر از متجاوزان به عرصه منابع طبیعی و بیت‌المال در جاده جنگلی شهرستان عباس‌آباد به کلاردشت وتیاس خبر داد گفت: طی گزارش منابع طبیعی شهرستان عباس‌آباد درتاریخ 28 آبان ماه سال 96 مبنی برقطع درختان در جاده جنگلی عباس‌آباد به کلاردشت وتیاس،  دستور قضایی در مورد شناسایی عوامل اصلی آن از سوی دادستان عباس‌آباد صادر شد.

وی بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت شناسایی عوامل اصلی، دستور قضایی در این مورد صادر و هماهنگی لازم با اداره  اطلاعات کل استان و اطلاعات سپاه استان برای همکاری جدی با استفاده ازعوامل انتظامی و حفاظت اداره کل منابع طبیعی نوشهر انجام شد که در این زمینه مقدار2 تن چوب قاچاق کشف شد.

دادستان مرکز مازندران ادامه داد: با تحقیقات و شناسایی به عمل آمده 5 نفر از متهمان در این باره دستگیر و به اتهام  مشارکت در تخریب تأسیسات دولتی با صدورقرار قانونی روانه زندان شدند. 

جعفری ادامه داد: به‌ دلیل اهمیت موضوع پرونده به صورت خارج از نوبت و بادقت فراوان در حال رسیدگی است.

دبیر شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان مازندران در پایان به کسانی که اقدام به تخریب جنگل، قاچاق محصولات جنگلی و همچنین تضییع حقوق بیت‌المال می‌کنند، هشدار داد: دستگاه قضایی استان همانند گذشته با حساسیت و به‌صورت فوق‌العاده نظارت لازم را در این زمینه خواهد داشت و با متجاوزان به عرصه منابع طبیعی و بیت‌المال به شدت، برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج