فرمانده انتظامی مازندران از افزایش 28 درصدی کشفیات سرقت در سطح استان خبر داد و افزود: در حوزه کشفیات سرقت منزل 48 درصد، کشفیات سرقت مغازه 75 درصد، کشفیات کیف قاپی 200 درصد و کشفیات سرقت احشام 31 درصد افزایش داشته‌ایم.

به گزارش خبرگزای موج، سردار سیدمحمود میرفیضی اظهار داشت: در راستای کاهش حوادث رانندگی و برقراری نظم و امنیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان و معابر درون‌شهری، برابر آمارها در آبان ماه سال جاری 38 فقره تصادف منجر به فوت به وقوع پیوست.

وی تصریح کرد: در این حوادث شاهد کاهش 12 درصدی کشته‌شدگان حوادث رانندگی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هستیم که این نشان از رعایت قوانین و مقررات از سوی رانندگان و حضور موثر عوامل پلیس راه و راهنمایی و رانندگی در سطح محورها و معابر عمومی و درون‌شهری دارد.

فرمانده انتظامی مازندران از کاهش 11 درصدی حوادث رانندگی منجر به جرح و 16 درصدی تصادفات خسارتی طی این مدت خبر داد و افزود: در مجموع حوادث رانندگی در آبان ماه در مقایسه با مدت سال قبل 11 درصد کاهش داشته است.

این مسؤول از افزایش 28 درصدی کشفیات سرقت در سطح استان طی ماه گذشته خبر داد و افزود: در حوزه کشفیات سرقت منزل 48 درصد، کشفیات سرقت مغازه 75 درصد، کشفیات کیف قاپی 200 درصد و کشفیات سرقت احشام 31 درصد افزایش داشته‌ایم.

میرفیضی با تاکید بر همکاری آحاد جامعه با پلیس در برقراری و امنیت از شهروندان خواست،  ضمن مراقبت از اموال خود با رعایت نکات ایمنی و مراقبتی و مجهز کردن اماکن و منازل خود به سیستم‌های هشدار دهنده در صورت مشاهده موارد مشکوک سریعاً مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج