شرکت توزیع نیروی برق مازندران از شرکت فراورده های نفتی و جایگاه داران CNG در استان که درتابستان سال ۹۶ با این شرکت همراه و درساعات اوج و پیک بار مصرف از دیزل ژنراتور استفاده نمودند تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، قاسم شهابی در این همایش با اشاره به اینکه مناسب ترین زمان استفاده از لوازم برقی پر مصرف ، ایام تعطیل و ساعات اولیه روز و پایان شب است و استفاده از نور و تهویه طبیعی ، مراقبت و تعمیر وسایل برقی ، خاموش کردن وسایل برقی اضافی  از روشهایی است که بدون تحمیل هزینه بر خانوار می تواند موجب کاهش هزینه بهای برق گردد. 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران بابیان اینکه با مصرف درست از انرژی برق ضمن کمک به اقتصاد خانواده ، هزینه های سنگین سرمایه گذاری را کاهش دهیم، افزود: استفاده درست و منطقی از برق بیانگر تعهد و علاقمندی به سازندگی کشور است.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ اسلامی هم رعایت تعادل در مصرف برق را توصیه می کند، گفت: به کودکانمان بیاموزیم چراغهای خانه را بیهوده روشن نگذارند.

در این نشست و هم اندیشی شرکت توزیع نیروی برق مازندران وشرکت فرآورده های نفتی منطقه شمال – ساری باحضور مهندس شهابی رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران و مهندس طالبی مدیرفرآورده های نفتی منطقه ساری و معاونین ومدیران هردو شرکت همراه باتجلیل مهندس شهابی باتقدیم لوح سپاس و اهدا جوایز به مدیریت ومعاونین ومدیران وکارکنان شرکت فراورده های نفتی شمال-ساری و جایگاه داران محترم CNG در مازندران که درتابستان سال ۹۶ با شرکت توزیع نیروی برق مازندران همراه بودند و درساعات اوج و پیک بار مصرف از دیزل ژنراتور استفاده نمودند تا مردم شریف مازندران خاموشی نداشته باشند قدردانی نمودند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج