نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تولیدکنندگان مازندرانی در فصل تولید همه عزادار می‌شوند که محصولات خود را چگونه به فروش برسانند، گفت: باید بدانیم که مسائل اقتصادی و تجاری فرمول دارد و سیاسی نیست و زبان خاص خودش را دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی اصغر یوسف‌نژاد در گفت و گویی با بیان اینکه پاره‌ای از مشکلات کشوری است و قابل انکار نیست، اظهار کرد: در داخل استان می‌توان با تدبیر و خدمت‌گزاری مشکلات را حل کرد و اگر دستگاه‌ها همکاری نکنند کاری انجام نمی‌شود و همه باید در کنار هم باشند چرا که هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی برای انجام کارها از مهمترین خواسته‌های استاندار مازندران است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تولیدکنندگان مازندرانی در فصل تولید همه عزادار می‌شوند که محصولات خود را چگونه به فروش برسانند و باید بدانیم که مسائل اقتصادی و تجاری فرمول دارد و سیاسی نیست و زبان خاص خودش را دارد.

وی به ایجاد منطقه آزاد تجاری در مازندران اشاره کرد و گفت: این طرح باید 30 سال قبل اجرا می‌شد و هیچ کجا در کشور زیرساخت‌های بنادرش مثل مازندران نیست.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همه امکانات را  در استان داریم ولی به دلیل بعضی مسائل این مهم انجام نشد و  ایجاد این منطقه تجاری به مصلحت استان است و درآمد صادرات در مازندران چندین برابر خواهد شد.

یوسف‌نژاد با بیان اینکه باید واقع‌بینانه و منصفانه به این کار نگاه کنیم و رسالت خود را به اثبات برسانیم و منطقه‌ای نگاه نکنیم، گفت: منطقه آزاد دروازه ورود سرمایه است و خیلی از مسائل اشتغال‌زایی را به‌صورت غیرمستقیم حل می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج