رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت:شهرداری برای تهاتر اموال با بخش خصوصی باید مصوبه شورا را دریافت کند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید مسعود مدینه در گفت و گویی اظهار داشت: اعتبار شهرداری برای اجرای طرح های عمرانی کفایت نمی کند و ما نیاز به جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در امور عمرانی و اقتصادی داریم.

وی افزود : باید برای جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی مشوق هایی از سوی شورای اسلامی مصوب شود و این کار پس از بررسی کارشناسی تصمیم گیری می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری اظهارداشت : این شهر دارای جاذبه های زیادی برای گردشگری و ظرفیت برای اجرای پروژه های اقتصادی داردو سرمایه گذاران می توانند از این ظرفیت ها برای سرمایه گذاری استفاده کنند.

مدینه اضافه کرد : بزودی فهرستی از طرح های دارای پتانسیل سرمایه گذاری خصوصی در شهر ساری در اختیار این گروه قرار می گیرد.

شهر ساری حدود 300 هزار نفر جمعیت دارد و در تابستان سال جاری به عنوان یکی از پنج شهر موفق در گردشگری از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری انتخاب شد.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری از توقف کارگروه زیباسازی این شهر از سوی شهرداری نیز انتقاد کرد و گفت: با گذشت 4 ماه از تشکیل شورای شهر دوره پنجم هنوز کارگروه زیباسازی شهر تشکیل نشده است.

مدینه افزود : شهر ساری با مشکلات زیادی در حوزه زیباسازی مواجه است که نیاز به تشکیل این کارگروه برای رفع مشکلات داریم.

وی گفت:براساس مصوبه شورای اسلامی شهر ساری از این پس شهرداری برای تهاتر اموال با بخش خصوصی باید پیش از تفاهمنامه ، مصوبه این نهاد را دریافت کند که در غیر این صورت هرگونه واگذاری غیر قانونی و متخلف نیز باید پاسخگو باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج