عبدالله رضیان اظهار داشت: همه ما می‌دانیم که در جامعه و در حوزه‌های مختلف چالش‌هایی وجود دارد و دولت باید فضای کلان کشور را ساماندهی کند.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران به ارائه عملکرد 100 روزه روحانی٬ رئیس‌جمهور دولت دوازدهم اشاره کرد و گفت: گزارش ارائه شده و آمارها بیشتر امیدوارکننده بود و فضای کشور این چنین نیست.

وی افزود: گزارش 100 روزه ریاست جمهوری را به‌صورت کامل و کارشناسانه گوش کردم و نگاه مجلس این بود که اعداد و ارقام اعلام شده آن چیزی نیست که در جامعه می‌بینیم و وجود دارد.

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همه ما می‌دانیم که در جامعه و در حوزه‌های مختلف چالش‌هایی وجود دارد و دولت باید فضای کلان کشور را ساماندهی کند.

این مسوول با بیان اینکه دو اشکال مهم و اساسی در اقتصاد کشور داریم٬ اظهار کرد: ۱۲ چالش مهم در کشور داریم که ما را تهدید می‌کند که یکی از آنها مبحث منبع درآمدی دولت است.

رضیان در پایان گفت: در سال ۱۳۹۴ بالاترین کسری بودجه را در کشور داشتیم که ۵۴ درصد بود و این کسری در سال گذشته به ۴۲ درصد رسید و امسال تاکنون ۳۰ درصد کسری بودجه داریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج