امام جمعه محمودآباد با اشاره به اینکه مدیران در مازندران سیاست زده‌اند، گفت:پست‌ها براساس روابط همانند تقسیم غنائم بین دوستان تقسیم می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام سیدداود موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اظهار کرد:سالروز شهادت روحانی آگاه و انقلابی و بصیر آیت‌الله مدرس بنام روز مجلس نشان از ویژگی‌ها و بایسته‌های یک مجلس انقلابی و بصیر و اثرگذار بوده و آنگاه می‌تواند عصاره فضائل و در راس امور باشد.

موسوی تصریح کرد: مجلس زمانی هویت انقلابی خود را استمرار بخشید که چهره‌های ماندگاری و جلوه‌هایی چون شهید مدرس ترکیب آن را کامل کنند و مجلس برازنده نظام اسلامی مجلسی برخاسته از متن ملت و با وکلای مردمی، دین‌دار و پاکدامن و شجاع و صادق و راستگو باشد و پویایی مجلس به عناصر تشکیل دهنده آن بستگی تام و تمام دارد.

وی ادامه داد: چنین مجلسی باید برخوردار از وکلایی باشد که چون شهید مدرس ساده زیست، بی‌باک، اعتقاد به کار و علاقه به آبادانی، خستگی‌ناپذیر و بی‌اعتنا به مظاهر دنیا و دارای هوش و فراست بالای علمی و دقت در حفظ بیت‌المال باشد که این مجلس می‌تواند عصاره فضیلت‌های ملت باشد و در راس امور قرار گیرد.

امام جمعه محمودآباد درباره اوضاع بحرین بیان کرد: وضعیت نامناسب جسمی رهبر بحرین از سال 2011 با شروع اعتراضات مردمی در بحرین علیه آل خلیفه که تحت حمایت آمریکا و عربستان است رژیم آل خلیفه برای مقابله با این اعتراضات از تمامی توان در برخورد با انقلابیون استفاده کرده است.

این مسؤول افزود: با اعدام، زندانی و شکنجه و تخریب مساجد و اماکن عمومی بنا را بر ساکت کردن اعتراضات مردمی گذاشته و در یک اقدام خلاف حقوق بشری با سلب تابعیت از رهبر شیعیان بحرین و زندانی کردن در منزل شخصی وی و ممانعت از درمان این رهبر شیعی شدند و در حال حاضر نیمی از وزن او تحلیل رفته و جهانیان همچنان در مقابل این جنایات و دیگر جنایات آل خلیفه سکوت کردند.

موسوی درباره ائتلاف ضد تروریسم عربستان بیان کرد: در روزهای اخیر ائتلاف کاغذی ضد تروریسم به رهبری مادر تروریست‌ها در منطقه یعنی عربستان با عنوان ائتلاف ضد تروریسم که به نوعی فرار به جلو و برای گریز از اتهامات اثبات شده حمایت از خشن‌ترین و مرتجع‌ترین گروه تروریستی نظیر داعش است.

امام جمعه محمودآباد درخصوص جلسه هم اندیشی استاندار جدید با علمای مازندران خاطرنشان کرد: در این جلسه استاندار دردهای مزمن استان را بازگو کردند این دردها از قبیل مشکل کشاورزی، بیکاری، گردشگری، منابع طبیعی، مشکلات زباله و دفن زباله در کنار ساحل بوده است.

وی تاکید کرد: آیا می‌دانید استان مازندران از نداشتن مدیران انقلابی و جهادی رنج می‌برد، آیا می‌دانید مدیران سیاست زده‌اند، آیا می‌دانید پست‌ها براساس روابط همانند تقسیم غنائم بین دوستان تقسیم می‌شود جناب آقای استاندار آیا می‌دانید دخالت‌های بی‌مورد دیگران نگذاشت این استان برخوردار از مواهب دریا و جنگل را آباد کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج