نشست هم اندیشی میان شهرداران ساری و بابل با حضور معاونین و مشاوران در دفتر شهردار بابل برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، شهردار بابل در این نشست ضمن الگو خواندن برخی از شهرهای کشور در مدیریت شهری عنوان کرد: امروزه با خدماتی که عبوری در مرکز استان انجام داده ساری می تواند الگوی مناسبی برای سایر شهرهای استان باشدحسین بیژنی گفت: خدارا شاکریم که با وحدت و همدلی مازندران را سرفرازتراز از همیشه در کشور معرفی کنیم و اعتلای استان مهم ترین هدف همه ما است.

شهردار ساری در ادامه این نشست با اشاره به نزدیکی شهرها در مازندران افزود: باید استان ما را به صورت یک کلانشهر دید چرا که رشد و توسعه شهری در رشد و توسعه استان تاثیر مستقیم دارد.امروز باید مازندران به دلیل داشتن مناظر زیبا، کوه ها، جنگل ها و دریا و رودخانه هابه قطب گردشگری کشور تبدیل شود.

وی گفت: از زمان ورودم به شهرداری ساری با کمک و همکاری دوستان در شورای اسلامی شهر یک سند۲۰ساله چشم انداز گردشگری را تدوین نموده و این مسیر را در مرکز استان ریل گذاری کردیم ومعتقدیم با جذب گردشگر در استان هم اشتغال ایجاد می شود و هم درآمدزایی بسیار خوبی برای استان دارد.

عبوری عنوان کرد: اتفاقات بسیار خوبی در شهرداری ساری در حال رقم خوردن است در کنار رودخانه تجن با احداثبوستان ملل طی مدت۱۰۰روز فضای چندین هکتاری مفرح و شادابی را برای مردم مرکز استان به وجود آوردیم ودرکنار آن اشتغال مناسبی را برای شهروندان ساری ایجاد شد.