رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از برگزاری فراخوان مسابقه عکاسی با تلفن همراه در موضوع «رمضان ۹۵ از نگاه تلفن همراه» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید‌یوسف موسوی‌شیخ در جلسه کمیته فرهنگی ستاد اقامه نماز سوادکوه‌شمالی با اشاره به تعیین کمیته‌های ستاد اقامه نماز شهرستان، گفت: کمیته‌های اجلاسیه، نظارت و ارزیابی، فرهنگی و پشتیبانی با عضویت ادارات و نهاد‌های شهرستان تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه کمیته فرهنگی با مسوولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، تشکیل شده است، افزود: تبلیغ چهره به چهره نماز، توزیع آگهی‌های نماز، فعالیت در فضای مجازی و اجتماعی، درج پیامک‌های نماز در قبوض آب، برق، گاز و تلفن، شناسایی و معرفی موذنان و نهاد‌ها و تزئین نماز‌خانه‌های ادارات و نهاد‌ها بخشی از مصوبات کمیته فرهنگی ستاد اقامه نماز سوادکوه‌شمالی است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از برگزاری فراخوان مسابقه عکاسی با تلفن همراه در موضوع «رمضان ۹۵ از نگاه تلفن همراه» خبر داد و خاطر‌نشان کرد: اداره فرهنگ وارشاد اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با همکاری سایت‌های خبری شهرستان در راستای برنامه‌های فرهنگی و هنری ماه مبارک رمضان، در نظر دارد مسابقه عکاسی با تلفن همراه در سطح شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی برگزار کند.

رئیس کمیته فرهنگی ستاد اقامه نماز سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه موضوع عکس‌ها در حوزه‌های نماز جماعت، دعا و نیایش، مراسم شب‌های احیا، سفره افطار و سحری، راه‌پیمایی روز قدس و نماز عید فطر برگزار می‌شود، گفت: مهلت ارسال عکس‌ها تا تاریخ ۱۸ تیر‌ماه تعیین شده است و سایر شرایط این مسابقه در سایت‌های خبری سوادکوه درج شد و حضور برای عموم در این رویداد دینی و فرهنگی آزاد است.