رئیس حوزه هنری مازندران بیان داشت:هم‌اندیشی و تبادل تجربیات، به کیفی‌سازی تولیدات حوزه هنری کمک می کند.

به گزارش خبرگزاری موج، سینا دلشادی در نشست هم‌اندیشی معاونان فرهنگی و کارشناسان هنری حوزه‌های هنری مازندران گیلان و زنجان که به میزبانی مازندران در ساری برگزار شد، اظهار کرد: معاونان فرهنگی و کارشناسان هنری حوزه‌های هنری مازندران گیلان و زنجان برای بررسی راهکارهای مناسب جهت همکاری‌های مشترک و افزایش کیفیت تولیدات و برنامه‌های فرهنگی هنری گرد هم آمدند.

وی با موثر خواندن چنین هم‌نشینی و هم‌اندیشی‌هایی، نتیجه هم‌افزایی با ارتباط بیشتر مراکز استان‌ها را تولیدات فاخر و برنامه‌های تاثیرگذار برشمرد.

دلشادی اظهار کرد: توجه به آسیب‌ها و فرصت‌ها در حیطه تولیدات فرهنگی هنری یک قدم مهم رو به جلو است و این نشست می‌تواند با هم‌اندیشی و تبادل تجربیات، به کیفی‌سازی تولیدات و برنامه‌ها کمک کند.

رئیس حوزه هنری مازندران با اشاره به توجه ویژه مرکز امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری به جایگاه معاونان فرهنگی و هنری در یک دهه اخیر خاطرشان کرد: امروز شاهد آن هستیم که هم در هماهنگی و برنامه‌ریزی فعالیت‌های کارشناسان و هم جهت جانشینی و جایگزینی مدیران مراکز، معاونان فرهنگی و هنری پرسابقه و متعهدی در حوزه حاضر هستند که هرکدام شناخت لازم برای پیشبرد اهداف این نهاد را دارند و این ناشی از سیاست درست مرکز، در حوزه نیروی انسانی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج